Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Aktualności

09 maja 2017
Kwiaty na kamieniach - zgłoszenia jeszcze tylko do 18 maja.

W BeCeKu w dniach 2, 3 i 4 czerwca 2017 odbędzie się XXVI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Poetyckiej „Kwiaty na Kamieniach”.

 
Oczywiście, jak podczas każdej odsłony festiwalowej, odbędzie się również konkurs piosenki poetyckiej. Od razu i na zachętę dodamy, że najlepszym wykonawcom zostaną przyznane nagrody pieniężne (pula nagród wyniesie nie mniej niż 5000 zł).

 

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie pocztą tradycyjną lub e-mailem do 18 maja 2017 r. karty zgłoszenia oraz nagrań utworów, które będą prezentowane na festiwalu (nagrania nie muszą być profesjonalne). Decyzję o zakwalifikowaniu do festiwalu podejmie Rada Artystyczna. Lista zakwalifikowanych uczestników zostanie opublikowana do 26 maja 2017.

 

Alternatywnym sposobem zakwalifikowania się do części konkursowej festiwalu jest pomyślne przejście przesłuchań w ramach tzw. „Wolnej Sceny”, zaplanowanej na piątek 2 czerwca 2017 r. na godzinę 10:00. „Wolna Scena” odbędzie się jedynie w przypadku, gdy lista uczestników nie wypełni się po „konkursie demo”.

 

W jury zasiądą: Elżbieta Zapendowska, Andrzej Głowacki, Jan Poprawa, Adam Pastuch

 

Poniżej do pogrania:


Regulamin XXVI Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Poetyckiej  „Kwiaty na kamieniach”

 

Karta zgłoszenia uczestnika XXVI Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Poetyckiej  „Kwiaty na kamieniach”

    

 

Wróć
Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies