Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Kontakt

Bytomskie Centrum Kultury

Plac Karin Stanek 1, 41 - 902 Bytom
T: 32/ 389 31 09

Numer konta

ING Bank Śląski II o/Bytom
49 1050 1230 1000 0023 9918 2266
 
NIP: 626 - 001 - 27 - 47

Dyrektor

Ilona Łuczak
T: 32/ 389 31 09 w. 100
E: sekretariat@becek.pl

Sekretariat

Katarzyna Tomicka
T: 32/ 389 31 09/10 w. 100
E: sekretariat@becek.pl

Kasa

Joanna Waścińska
Sylwia Zielonka
T: 32/ 389 31 09 w. 101  (Telefon odbierany jest w miarę dostępności kasjera. W przypadku problemów z połączeniem zachęcamy do rezerwowania biletów poprzez stronę internetową lub w sekretariacie pod numerem 32 389 31 09 w. 100).
E: info@becek.pl

 

Kasa czynna od poniedziałku do piątku od 9:00 do 19:00
soboty i niedziele od 18:00 do 19:00
oraz zawsze na godzinę przed imprezą
Tak, można płacić kartą :-)

Dział Impresaryjny

Kierownik/Baszta/Edukacja: Agnieszka Ludwig
T: 32/ 389 31 09 w. 126
E: a.ludwig@becek.pl

 
Konsultacje artystyczne / Wynajem sal:
Wiesław Ciecieręga
T: 32/ 389 31 09 w.105
E: w.ciecierega@becek.pl
 
BCKino: Anna Papierzańska
T: 32/ 389 31 09 w.124
E: a.papierzanska@becek.pl
 
Edukacja/Muzyka: Aleksandra Stokłos
T: 32/ 389 31 09 w. 116
E: a.stoklos@becek.pl
 
10 zeta dla kabareta/Edukacja: Adam Łata
T: 32/ 389 31 09 w.126
E: a.lata@becek.pl

Dział Marketingu i PR

Kierownik/fundraising: Katarzyna Lazar
T: 32/ 389 31 09 w.117; 32/ 810 16 17
E: k.lazar@becek.pl
 
Reklama wizualna: Tomasz Pogoda
T: 32/ 389 31 09 w.115
 
Reprezentant: Alek Podolski
T: 32/ 389 31 09 w.115
E: a.podolski@becek.pl
 
Public Relations: Daniel Ryciak
T: 32/ 389 31 09 w.107
E: d.ryciak@becek.pl 

Księgowość

Główna księgowa: Barbara Pędolska
T: 32/ 389 31 09 w.122
E: b.pedolska@becek.pl
 
Specjalista ds. finansowo-księgowych​: Marcela Jankowska-Surma
T: 32/ 389 31 09 w.122
E: m.jankowska-surma@becek.pl

Młodsza księgowa: Agnieszka Drab
T: 32/ 389 31 09 w.122
E:a.drab@becek.pl
 

Kadry

Joanna Gomoluch
T: 32/ 389 31 09 w.102
E: j.gomoluch@becek.pl

 

Dział Administracyjno-Techniczny

T: 32/ 389 31 09 w.108
E: s.samulski@becek.pl
 
Kierownik: Stanisław Samulski
T: 32/ 389 31 09 w.108
 
Bogdan Kutynia, Dariusz Trzeja, Tomasz Olearczuk
T: 32/ 389 31 09 w.108

Zamówienia publiczne/słupy ogłoszeniowe: Dominika Kwaśnik
T: 32/ 389 31 09 w.127
E: d.kwasnik@becek.pl

FILIA CSW KRONIKA

Rynek 26, 41-902 Bytom
T: 32/ 281 81 33
E: mail@kronika.org.pl
www.kronika.org.pl

contact.map_not_availible
Partnerzy i Sponsorzy