Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Kalendarium imprez

2019-01-24

Kobiecy Bytom „I tak cię kocham”Kino

18 stycznia 2018, czwartek, godz. 18.00 
 
UWAGA! Seans TYLKO dla Pań! Przed filmem zapraszamy na liczne atrakcje, prelekcje i poczęstunek, będą też upominki! 

Główną atrakcją będzie występ finalisty „Mam Talent”.  Łukasz Świrk, bo o nim tu mowa,  jest znany jako Człowiek Flaga. To polski wspinacz, zdobywca Pucharu Świata 2011 we wspinaczce sportowej na czas, czterokrotny zdobywca Pucharu Polski we wspinaczce na czas, dwukrotny Mistrz Polski we wspinaczce na czas. Drogie Panie, możliwość zobaczenia Łukasza w akcji to nie lada gratka.   

 

" I tak cię kocham" to film uznany za „jedną z najzabawniejszych komedii romantycznych dekady” (Variety), był odkryciem festiwalu Sundance, zdobył nagrodę publiczności na MFF w Locarno. Ta historia wydarzyła się naprawdę: mężczyzna z kapitalnym poczuciem humoru i konserwatywną rodziną na głowie spotkał przypadkiem nowoczesną dziewczynę, która miała dosyć związków. I choć dzieliło ich prawie wszystko, to właśnie w sytuacjach pozornie bez wyjścia życie potrafi pokazać swoje najzabawniejsze oblicze i udowodnić, że nigdy nie należy tracić nadziei.

cykl „Kobiecy Bytom”: film pt. „I tak cię kocham” – komedia romantyczna USA, 2017
reż.: Michael Showalter
obsada: Kumail Nanjiani, Zoe Kazan, Holly Hunter, Ray Romano
czas trwania: 120 min. 

 

Uwaga, prezent specjalny od firmy Oxalis.

Kod: BCKobieta – warto go zapamiętać, bo dzięki temu zakupy przez stronę  www.oxalis.pl będą tańsze.  Z tym kodem uzyskasz 20% rabatu na wszystkie herbaty i kawy. 

 

Współorganizator: 

 

Partnerzy:

 

 
Powrót

Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies