Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Kalendarium imprez

2018-10-21

Koncert „Obok Sceny”Koncerty

W koncercie wezmą udział uczestnicy spotkań działającej w podziemiach Bytomskiego Centrum Kultury nieformalnej grupy artystycznej "Obok Sceny": Eliza Ćwięczek, Aleksandra Popczyńska, Nikola Kapuścińska oraz Wiesław Ciecieręga. 


Bytomska grupa poetycka „Obok Sceny” istnieje już ponad 10 lat. A „Obok Sceny” to wieczory autorskie, udział w konkursach i festiwalach piosenki artystycznej, audycjach radiowych, happeningi plenerowe, wiele interesujących, nagradzanych wielokrotnie prób literackich i muzycznych, czy skromna działalność wydawnicza w ramach Biblioteki Obok Sceny.


„Obok Sceny” to kilka osób w różnym wieku, którzy poszukują własnego języka artystycznego. Trzon „Obok Sceny” stanowią młodzi mieszkańcy Bytomia. Nieco dziwni, czasami, oryginalni – co jest jednoznaczne z tym, że każdy z nich posiada ciekawą osobowość. 
Podczas koncertu publiczności zaprezentuje się część grupy doskonaląca swoje umiejętności w zakresie piosenki artystycznej. 

 


Powrót

Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies