Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Kalendarium imprez

2019-02-20

Klocki teatralne - warsztaty do spektaklu „Historia Śnieżki”Teatr, Dla dzieci

22 października, godz.16:00

W czasie teatralnych zabaw i improwizacji poszukamy wielu kreatywnych sposobów na obudzenie największego śpiocha i zdjęcie złych uroków z niejednej Królewny, sprawdzimy jak to jest być krasnoludkiem i współpracować w zabawie z innymi.

Warsztaty poprowadzą:


Ola Drzazga - nauczycielka, arteterapeutka, reżyser teatru dzieci i młodzieży, liderka programu Teatroteki Szkolnej, ściśle współpracująca z Instytutem Teatralnym  w Warszawie zajmującym się pedagogiką teatru, współtwórczyni bytomskich Klas Aktywności Twórczej. Żona Marcina.


Marcin Drzazga - pedagog, wykładowca pedagogiki w Katedrze Nauk Społecznych i Humanistycznych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, od lat wykorzystujący improwizację, dramę i teatr w pracy z dziećmi. Jego autorskie projekty pedagogiczno-teatralne są realizowane w setkach szkół na terenie całego kraju. Mąż Oli.

 

 

Bilety na warsztaty do kupienia w kasie Beceku. Cena 3 zł od osoby.

T: 32/ 389 31 09 w. 101
E: info@becek.pl

Ilość miejsc ograniczona (20 uczestników)

 

Patronat

 

Mecenas kultury:


Powrót

Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies