Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Kalendarium imprez

2018-01-19

Klub Zielonej Żyrafy - Zimowe tańcowanieDla dzieci, Interdyscyplinarnie

Kiedy gramy?

17 lutego 2018r. (sobota), godz. 10:00 oraz 14:00

 

Klub Zielonej Żyrafy zaprasza dzieci wraz z rodzicami, dziadkami lub opiekunami.

Warsztaty taneczne dla dzieci z rodzicami „Zimowe tańcowanie”

Zimowe tańcowanie to magiczne odkrywanie, nogą zamiatanie i ręką machanie. Dla małych i dla dużych, dla całej rodziny rozbudzimy taniec i wesołe miny. Turlanie, skakanie, pląsy i tupanie to ruch idealny na sobotnie spotkanie. Ciałem zdefiniujmy co w muzyce buczy a szybko tańczyć każdy się nauczy. Twórcze tańcowanie, ruchu kreowanie to na tym warsztacie jest nasze zadanie. Zabierz stój lekki i dobre skarpetki, odwagi troszeczkę i wyobraźni łyżeczkę. A małe rekwizyty, piłki i kartony pomogą nam stworzyć spektakl wymarzony.

 

Prowadzenie zajęć: Katarzyna Rybok
Absolwentka choreografii i technik tanecznych na Akademii Muzycznej  w Łodzi, tancerz ale i fizjoterapeuta. W latach 2004- 2012 wpierała działalność artystyczną osób z niepełnosprawnością, dzieci oraz dorosłych jako specjalista ds. projektów społecznych i terapeuta-tancerz w Śląskim Teatrze Tańca. Obecnie pracuje w przestrzeni terapeutycznego i rozwojowego wykorzystania sztuki i sportu na Wydziale Nauk o Zdrowiu w Śląskim Uniwersytecie Medycznym.  
„Taniec jest dla mnie pasją, inspiracją i środkiem do pracy i komunikacji z innymi.  Najbardziej interesuje mnie poszukiwanie i odkrywanie nowych obrazów ruchowych powstających na bazie analizy ruchu i rozwoju wyobraźni w improwizacji.” 

 

czas trwania: ok. 2,5 godz.

bilety: 20 zł od osoby
miejsce: Akwarium


Powrót

Partnerzy i Sponsorzy