Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Kalendarium imprez

2019-01-24

Dni Bytomia - gwiazda wieczoru Ewelina LisowskaKoncerty, Dla dzieci

22 czerwca 2018 (piątek)
Zaczynamy już o 16.00, a skończmy około 22.30. Na scenie będzie można zobaczyć i wysłuchać:
 
program artystyczny w wykonaniu uczestników zajęć MDK nr 1 oraz uczestników zajęć MDK nr 2 
Koncerty: KSW 4 BLUES, The Postman – Beatlesi z Polkowic,
• Koncert gwiazdy wieczoru, którą będzie: Ewelina Lisowska
 
KSW 4 BLUES – zespół powstał w 2015 r. w Bytomiu, na koncie ma dwie płyty, bardzo dobrze ocenione przez redaktorów muzycznych i środowisko bluesowe, „Kundel” i „Żyć albo rzyć”. Laureat wielu konkursów bluesowych. Zespół tworzą: Rafał Chirowski – voca, gitara, Tomasz Sroka – instrumenty perkusyjne, Krzysztof Wydro – harmonijka ustna, gitara, flet. 
 
The Postman z Polkowic - zespół powstał w 1997 r. w Polkowicach. Założycielem i liderem jest Gracjan Machnicki, wielbiciel oraz wielki fan Beatlesów i muzyki z tamtego okresu. Zespół zagrał od tego czasu ponad 1000 koncertów w Polsce, Anglii i w Niemczech. Swoją energią i charyzmą na scenie podbija każdą publiczność.
www.thepostman.pl
 
Ewelina Lisowska – w 2007 roku została wokalistką post hardcore’owego zespołu Nurth, w którym występowała pod pseudonimem Evelynn. Obok melodyjnego śpiewu wykorzystywała także growl. W 2011 roku wzięła udział w talent show telewizji TVN Mam talent!. Rok później dotarła do półfinału drugiej części polskiej adaptacji formatu X Factor, także emitowanego na antenie stacji telewizyjnej TVN. W efekcie Lisowska podpisała kontrakt wydawniczy z wytwórnią muzyczną HQT Music Group. W jej zespole jest dwóch muzyków z Bytomia. Najbardziej znane piosenki: Jutra nie będzie, Nieodporny rozum, W stronę słońca, Zatrzymaj się, Niebo/piekło, W sercu miasta. Laureatka Eska Music Awards i Super Jedynki.
 
I specjalna niedpodzianka. Dla wszyskich fanów Eweliny Lisowskiej. Spotkanie z Gwiazdą - Meet & Greet. 

Muszla koncertowa w Parku Miejskim im. F. Kachla, około 20:30, czyli przed koncertem. Tylko dziecięciu szczęśliwców będzie miało szansę, więc nie czekaj, nie daj się wyprzedzić innym. Wykup zaproszenie, za jedyną dychę.

Wszystkie środki zebrane na spotkanie z Eweliną Lisowską przed jej koncertem w Bytomiu zostaną przekazane na Schronisko dla Bezpańskich Zwierząt w Bytomiu (Bytom Miechowice, ul. Łaszczyka 18).
Ewelina Lisowska "Meet & Greet" 

 
Miejsce: Amfiteatr w Parku Miejskim im. F. Kachla
 
16.00 uczestnicy zajęć prowadzonych w MDK nr 1
17.30 uczestnicy zajęć prowadzonych MDK nr 2
18.45 KSW 4 BLUES
19.45 The Postman - Beatlesi z Polkowic
21.15 Ewelina Lisowska
 
 

Organizator Dni Bytomia:

               

 

 

Partnerzy Dni Bytomia:Powrót

Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies