Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Kalendarium imprez

2018-12-12

Dni Bytomia - gwiazdy wieczoru Krzysztof Zalewski i MROZUKoncerty

24 czerwca 2018 (niedziela)

Finał Dni Bytomia 2018 w niedzielę, 24 czerwca na placu Sobieskiego. Zaczynamy o 17.00, a w programie koncerty: TEQUILA SUNRISE, AVOCADO, Krzysztof Zalewski, MROZU
 
AVOCADO – to projekt, który ma pokazać, że można bez oszukiwania publiczności playbackami wyjść odważnie na scenie i muzykować, bawić się harmonią, naśladownictwem instrumentów, współbrzmieniem głosów, dając maksymalnie dużo pozytywnej energii - podkreśla Darek, który oprócz Avocado współpracuje z Teatrem Polskim w Bielsku-Białej, Teatrem Korez i Teatrem Śląskim przy opracowaniach muzycznych do spektakli.
www.avocado.org.pl
 
 
Krzysztof Zalewski - muzyk, wokalista i kompozytor. Krzysztof Zalewski dał się poznać szerszej publiczności jako zwycięzca drugiej edycji polskiego "Idola". Wygrana zapewniła mu także kontrakt płytowy, dzięki czemu w 2004 roku na półki sklepowe trafiła płyta nagrana pod pseudonimem Zalef. Po debiucie ucichło o nim, choć wcale nie zniknął. Zalewski cały czas grał, między innymi z Kasią Nosowską, Moniką Brodką i Muchami. W 2013 roku wrócił na scenę z nowym wizerunkiem i nową płytą.
www.krzysztofzalewski.com
 

 
 
 
MROZU - od wielu lat czołowa postać na polskiej scenie rozrywkowej i jeden z najbardziej cenionych polskich piosenkarzy. Wokalista pop i R’n’B, producent muzyczny, kompozytor i autor tekstów. Rozpoznawalność uzyskał dzięki nagranemu w 2009 roku singlowi „Miliony monet”, by następnie zaistnieć kolejnymi utworami takimi jak „1000 metrów nad ziemią” czy „Rollercoaster”.
Koncert w jego wykonaniu z licznym zespołem i szerokim instrumentarium to dawka muzyki na najwyższym poziomie, która zadowoli szerokie spectrum odbiorców.
 

 
Miejsce: Pl. Jana III Sobieskiego
17.00 Tequila Sunrise
18.45 AVOCADO
20.00 Krzysztof Zalewski
21.20 MROZU

 
 
 
Dodatkowo na bytomskim Rynku w godz. 10.00-22.00 będzie się odbywał zjazd food trucków. 
 

 

W związku z organizacją Dni Bytomia na placu Sobieskiego w Bytomiu planowane są zmiany w organizacji ruchy.

 

Od godziny 16.00 w sobotę i niedzielę będą zamknięte ulice Piłsudskiego, Żołnierza Polskiego i Podgórna. Objazdy będę uruchomione ulicą Smolenia i Chrobrego i z tej ostatniej powrót na Piłsudskiego.

Drogi będą oznaczone specjalnymi znakami o objazdach.

Prosimy o wyrozumiałość, w końcu to święto miasta. Zapraszamy tego dnia bez samochodów.

 
 

Organizator Dni Bytomia:

               

 

 

Partnerzy Dni Bytomia:


Powrót

Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies