Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Kalendarium imprez

2019-02-20

Klub Zielonej Żyrafy - ”Zrób Misia”Dla dzieci

Klub Zielonej Żyrafy zaprasza na Kreatywne warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku od 4-7 lat i ich opiekunów. 
22 września 2018r / sobota / godz. 10.00 

 

Podczas zajęć uczestnicy, bez użycia igły i nici, tworzą swoją własną misiową przytulankę. Wybierają futerko misia (do wyboru kilka kolorów przyjemnego w dotyku materiału), dopasowują mu oczka, nosek i własnoręcznie wypychają wnętrze przytulanki. Gdy miś nabiera już kształtów, uczestnicy zajęć wybierają jego ubiór i ozdoby, które nadadzą mu indywidualny i niepowtarzalny charakter. Na samym końcu, dzieci nadają misiowi imię, otrzymując dokument - akt nadania imienia. Prowadzący zapewniają swą pomoc  oraz wszystkie materiały potrzebne do zrobienia pluszowego przyjaciela na całe życie. 

 

Prowadzenie:

Aleksandra Michalik: Nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem i nie malejącą pasją. Pracując    z dziećmi, na pierwszym miejscu stawia rozwój kreatywnośći i otwarcie na sztukę. Pokazuje,   że sztuka bawi, uczy i rozwija. 


Michał Michalik: Kulturoznawca, animator kultury, organizator zajęć dla dzieci i dorosłych. 

 

bilety: 20 zł - dziecko / 20 zł - opiekun
czas trwania: ok. 90 min. 

 


Powrót

Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies