Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Kalendarium imprez

2019-02-20

Klub Zielonej Żyrafy - Zagraj mi muzyczko!Dla dzieci

17 lutego 2018r. (sobota), godz. 10:00 oraz 14:00

 

UWAGA

Z przyczyn losowych i od nas niezależnych nastąpiła zmiana prowadzącego zajęcia. Zamiast Katarzyny Rybok zajęcia poprowadzi Magdalena Wilczek. 

 

Klub Zielonej Żyrafy zaprasza dzieci wraz z rodzicami, dziadkami lub opiekunami.

Warsztaty taneczne dla dzieci z rodzicami "Zagraj mi muzyczko!"

Zabawy z tańcem i muzyką to zajęcia, które pozwolą rozwinąć w dziecku miłość do tańca! Dzięki tym warsztatom Twoje dziecko wkroczy w magiczny świat tańca, dowie się, na czym polega rytm i pozna różne kroki taneczne. Będziemy śpiewać, tańczyć, grać i skakać żeby naładować baterie aż do słonecznego lata. Przynosząc wygodny strój do tańca- zadbasz o rozwój wszechstronnej sprawności ruchowej, koordynacji, gibkości, siły, zwinności. Sprawisz że będziesz kształtował u swojego dziecka pozytywne cechy charakteru takie jak: odwaga, wytrwałość czy odporność na trud i zmęczenie. Taniec powoduje wzrost hormonu szczęścia :)

 

Prowadzenie zajęć: Magdalena Wilczek

Absolwentka Zintegrowanej Edukacji Wczesnoszkolnej i Edukacji Przedszkolnej, tancerka i solistka grupy reprezentacyjnej Zespołu Pieśni i Tańca „Mały Śląsk” w Radzionkowie, uczestniczka międzynarodowych festiwali folklorystycznych w Polsce i poza granicami Polski; wieloletni instruktor tańca w licznych placówkach. Obecnie pracuje jako instruktor zajęć tanecznych i rytmicznych dla najmłodszych w Bytomskim Teatrze Tańca i Ruchu Rozbark oraz prowadzi instruktaż tańca ludowego w ZPiT „Mały Śląsk”.

 

czas trwania: ok. 2 godz.

bilety: 20 zł dziecko / 20 zł opiekun
miejsce: Akwarium


Powrót

Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies