Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Kalendarium imprez

2019-01-24

Klub Zielonej Żyrafy - „Pisankowe Przytulaki”Dla dzieci

17 marca 2018r. (sobota), godz. 10:00

Uwaga! Zmiana adresu. KZŻ zaprasza do  Centrum Sztuki Współczesnej Kronika (Rynek 26, Bytom)

 

Klub Zielonej Żyrafy zaprasza dzieci wraz z rodzicami, dziadkami lub opiekunami.

Kreatywne warsztaty plastyczne „Pisankowe Przytulaki”

 

Będziemy  działać! Zadaniem uczestników warsztatów będzie zaprojektowanie i stworzenie własnych Wielkanocnych maskotek. W ruch pójdą pędzle, folia flex, farby do tkanin, igły i nitki. Będziemy wycinać wielkanocne wzory i przenosić je za pomocą specjalnej  prasy termotransferowej na wcześniej przygotowane dzianinowe poszewki w kształcie pisanki, by na etapie końcowym wypełnić je miękkim wypełniaczem. Będzie kolorowo i przytulaśnie. Spędzimy czas twórczo i rodzinnie a powstałe Przytulaki umilą nam pobudkę w ten świąteczny Wielkanocny  poranek. Przyjdź, uruchom wyobraźnię i pochwal się  światu jaki z Ciebie krokodyl kreatywności!   


Prowadzenie zajęć: Anna Kałuszka – Absolwentka Instytutu Sztuki Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Prowadzi pracownię, która powstała z pragnienia urzeczywistnienia jej wyobraźni. To właśnie w pracowni działa wielowymiarowo: od lepienia w glinie, przez budowanie i rysowanie komiksowych historii z grupą Nylon Beuthen, aż po dziecięcy świat Pociecha Pociechy. Szeroko pojęty design jest jej pasją i tą pasją dzieli się na co dzień prowadząc warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych.


czas trwania: ok. 2,5 godz.
zajęcia dla dzieci w  wieku od 4 do 7 

bilety: 30 zł dziecko / 30 zł opiekun
miejsce: Centrum Sztuki Współczesnej Kronika, Rynek 26  (zakup/rezerwacja biletów kasie Bytomskiego Centrum Kultury)

 


Powrót

Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies