Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Kalendarium imprez

2019-01-24

KinoSzkoła „Ptyś i Bill”Kino, Dla dzieci

Ptyś i Bill (2013)

czas trwania: 1 godz. 30 min.  
reżyseria: Alexandre CharlotFranck Magnier
scenariusz: Alexandre CharlotFranck Magnier
gatunek: FamilijnyKomedia
produkcja: BelgiaFrancjaLuksemburg

Bill jest rudym spanielem, oczekującym na nowego właściciela w schronisku dla zwierząt. Znajduje go tam rudowłosy Ptyś (Charles Crombez), który poszukuje przyjaciela. Ich miłość od pierwszego wejrzenia staje się początkiem wspaniałej przyjaźni i zabawnych przygód, a dla rodziców Ptysia (Marina Foïs, Franck Dubosc) niemałych kłopotów. Film jest adaptacją popularnych komiksów Jeana Roby. Znany francuski komik Franck Dubosc wciela się w ojca Ptysia, który z powodu nowej pracy przeprowadza się wraz z rodziną z małego prowincjonalnego miasteczka na przedmieścia Paryża i z całych sił stara się poradzić sobie z niesfornym synem i jego jeszcze bardziej nieprzewidywalnym psem.

 

CENA BILETÓW:
9 zł/os bez transportu,
12 zł/os z transportem* Bytom, 
14 zł/os z transportem* poza Bytomiem, nauczyciele bezpłatnie.
*Transport obowiązuje tylko w przypadku przedszkoli oraz klas I-III SP.

Kontakt w sprawie biletów (grupy zorganizowane):
Anna Bula
T: 32/ 389 31 09 w.106
E: a.bula@becek.pl

 

 

„KinoSzkoła. Interdyscyplinarny Program Edukacji Medialnej i Społecznej” to program złożony z różnorodnych form edukacyjnych, których zasadniczym celem jest wzrost świadomości oraz kompetencji medialnych i społecznych wśród przedszkolaków, uczniów i nauczycieli.


Akademia Filmowa, która wchodzi w skład KinoSzkoły podzielona jest na cykle: profilaktyczno-społeczne polecane jako uzupełnienie godzin wychowawczych oraz przyrodnicze stanowiące uzupełnienie edukacji przyrodniczej i ekologicznej.

 Powrót

Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies