Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Kalendarium imprez

2019-02-20

Ewelina Lisowska - Meet and GreetInne

UWAGA,

Spotkanie z Eweliną Lisowską przesunięte o 15 minut, na godz. 20.15.

Hej dziewczyno, hej chłopaku !


Jeśli jesteś fanem/fanką Eweliny Lisowskiej to mamy dla Ciebie nie lada gratkę. Co byście powiedzieli na spotkanie z gwiazdą? W kameralnym gronie, przed koncertem, z możliwością porozmawiania, zrobienia sobie wspólnych fotek … brzmi nieźle? No to mamy dla Was niespodziankę. Becek organizuje spotkanie z gwiazdą pod hasłem „Meet & Greet”.


Muszla koncertowa w Parku Miejskim im. F. Kachla, około 20:30, czyli przed koncertem. 


Tylko dziecięciu szczęśliwców będzie miało szansę, więc nie czekaj, nie daj się wyprzedzić innym. Wykup zaproszenie, za jedyną dychę.


Wszystkie środki zebrane na spotkanie z Eweliną Lisowską przed jej koncertem w Bytomiu zostaną przekazane na Schronisko dla Bezpańskich Zwierząt w Bytomiu (Bytom Miechowice, ul. Łaszczyka 18).

Dodatkowo będzie prowadzona zbiórka karmy dla podopiecznych Schroniska w Bytomiu, więc … jeśli coś macie lub macie dodatkowo ochotę wesprzeć schronisko to zapraszamy.  

 

No to do dzieła. Kto pierwszy, ten lepszy. Czas start ... 

T: 32/ 389 31 09 w. 101 
E: info@becek.pl

 

 

Organizator Dni Bytomia:

               

 

 

Partnerzy Dni Bytomia:


Powrót

Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies