Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Kalendarium imprez

2018-11-21

Red Lips – Meet and GreetInne

UWAGA,

Spotkanie z zespołem zostaje przesunięte o pół godziny, na godz. 13.30.

 

Dziewczyno, chłopaku,


"Warto wierzyć w ludzi" … znacie to? Tak, to piosenka zespołu Red Lips, który wystąpi na tegorocznych Dniach Bytomia.  Znacie, lubicie? Jeśli tak, to mamy dla was jeszcze jedną niespodziankę. 


Spotkanie z zespołem, po próbie, w kameralnych warunkach, faco-to-face, z możliwością porozmawiania, zrobienia sobie wspólnych fotek … brzmi nieźle? No to szybciutko rezerwujcie i kupujecie zaproszenia na spotkanie. Tylko 15 szczęśliwców będzie miało okazję, więc kto pierwszy … 

Wszystkie środki zebrane na spotkanie z zespołem Red Lips w Bytomiu zostaną przekazane na Schronisko dla Bezpańskich Zwierząt w Bytomiu (Bytom Miechowice, ul. Łaszczyka 18).  Dodatkowo będzie prowadzona zbiórka karmy dla podopiecznych Schroniska w Bytomiu, więc przynoście. Zespół Red Lips zachęca, a nawet zaleca.


Miejska Biblioteka Publiczna w Bytomiu, czyli zaplecze sceny na placu Sobieskiego, 23 czerwca, sobota, godz. 14.00, po próbie zespołu. Zaproszenia za jedyną dychę. 

Organizator Dni Bytomia:

               

 

 

Partnerzy Dni Bytomia:


Powrót

Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies