Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Kalendarium imprez

2019-01-24

BCKino w Podróży „Good morning Vietnam!”Kino, Inne

Wietnam jest krajem wielu kontrastów. Kuchnia wietnamska powoduje, że czujesz się jak w kulinarnym raju. Tłumy na ulicy chwilami przytłaczają. Ludzie rodzą się tutaj chyba od razu na skuterze, a wszystkie drogi prowadzą do Hanoi. Jak zwiedzić Wietnam mając tylko dwa tygodnie? Czy faktycznie jedzą tutaj psy? Jakie miejsca warto zobaczyć? Dlaczego kobiety chodzą w piżamkach? Jak nie pomylić się w liczeniu dongów oraz jak mieć oczy dookoła głowy? O tym i o wielu innych rzeczach opowie Wam Katarzyna Irzeńska - blogerka podróżnicza. 

 

Kasia jest mieszkanką Piekar Śląskich. Od kilku lat prowadzi bloga Obserwatorium Podróży. Na co dzień pracuje w firmie medycznej. Mając jedynie 26 dni urlopu udowadnia innym, że jak się chce, to można pojechać daleko i za niewielkie pieniądze. Kasia nie lubi się nudzić, dlatego jeżeli nie jest w podróży, to na pewno spotkacie ją na jakimś górskim szlaku. Uwielbia Beskidy, w które bardzo często jeździ by naładować baterie. Sama przyznaje, że jej życie bez podróży i gór byłoby zbyt szare. Dzięki poznawaniu świata, różnych kultur i ludzi stale poszerza swoje horyzonty. 

Więcej o Kasi dowiecie się na jej blogu: www.obserwatoriumpodrozy.com


Powrót

Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies