Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Kalendarium imprez

2018-12-12

Paweł Domagała Akustycznie - finał Kwiatów na kamieniachKoncerty

BeCeK w remoncie, ale działa ... 

Zapraszamy wyjazdowo do Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK w Bytomiu. 

3 czerwca 2018, niedziela, godz. 18:00

Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych. Nie każdy jednak wie,  że drugą największą pasją Pawła oprócz aktorstwa jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się w artystycznie również na tym polu.

Opowiem Ci o mnie” to długo wyczekiwany debiutancki album Pawła Domagały. Album, według zapowiedzi, będzie bardzo intymny, osobisty, niepozbawiony jednak świeżych popowych melodii. O brzmienie i aranżacje zadbał Łukasz Borowiecki, jest on również współautorem muzyki. Teksty piosenek Pawła są bardzo osobiste, ale jednocześnie proste w przekazie - oprócz miłości Domagała porusza również takie tematy jak wiara, przebaczenie, spokój wewnętrzny. Jeśli chodzi o brzmienie I charakter muzyki – wbrew temu, co można by zakładać – nie jest to piosenka aktorska. Więcej można tu odnaleźć dźwięków pokrewnych twórczości Johna Mayera, Dave Matthews Band czy Mamford and Sons.

Album “Opowiem Ci o mnie” ukazał się jesienią 2016 i spotkał się z dużym zainteresowaniem publiczności, uzyskując status Złotej Płyty. 
 

Koncert odbędzie się w ramach finału XXVII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Poetyckiej „Kwiaty na kamieniach”. Bezpośrednio przed koncertem zaprezentują się laureaci konkursu, po czym nastąpi wręczenie nagród. Na zakończenie Finału – koncert Pawła Domagały. 

 

Paweł Domagała - wokal, gitary
Łukasz Borowiecki - kontrabas

Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK
ul. Wojciecha Kilara 29

Bilety: 60 zł (do nabycia w kasie BeCeKu)
Powrót

Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies