Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Aktualności

25 września 2017
Zastawka to Życie - spotkanie w BeCeKu

Kampania “Stawka to Życie. Zastawka to Życie” ma na celu promocję wśród Polaków innowacyjnego rozwiązania w medycynie, jakim jest implantacja zastawki aortalnej za pomocą cewnika. Służy przybliżeniu możliwości, jakie daje ten zabieg wśród osób, które nie kwalifikują się do chirurgicznego zabiegu. Zaproponowane hasło i tytułu kampanii „Stawka to Życie. Zastawka to Życie” podkreśla wartość zdrowia i jego istotę w zdrowym codziennym funkcjonowaniu. Wyraźnie też akcentuje rolę zastawki w ratowaniu życia osób o zbyt dużym ryzyku operacyjnym.

Twarzą kampanii jest Emilia Krakowska, znakomita polska aktorka filmowa, estradowa i teatralna, kojarzona szerszej publiczności m.in. z roli Jagny w adaptacji powieści “Chłopi” oraz licznych ról serialowych.

 

Zapraszamy do Bytomskiego Centrum Kultury 4 października 2017, o godz. 12:00 ma wykład prof. Dariusza Dudka oraz na spotkanie z Emilią Krakowską. 


 

Wróć
Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies