Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Aktualności

07 grudnia 2017
Feriada z BeCeKiem

Mamy już plany na ferie. A Ty? A może pomyślisz o feriach z BeCeKiem właśnie?


Program Feriady Artystycznej będzie wyjątkowo zróżnicowany, by nie powiedzieć wręcz, że dość nowatorski. 


Zapraszamy na:


Warsztaty konstruowania robotów w ramach Laboratorium kreatywności. Zajęcia w trakcie, których roboty ożywają w rękach najmłodszych…  Dzieci zajmą  się budową, projektowaniem oraz programowaniem robotów wykorzystując do tego specjalne zestawy klocków LEGO®

 

Warsztaty chemiczne w ramach Fabryki Wiedzy. Najmłodsi zanurzą się w świecie eksperymentów, doświadczeń i wyobraźni. To świetna zabawa dająca możliwość poznania podstawowych pojęć z zakresu fizyki i chemii. Samodzielne wykonywanie bezpiecznych i nieskomplikowanych eksperymentów sprawi, że dzieci przenikną do świata wiedzy, pełnego niecodziennych zjawisk i tajemnic, wymagających odkrycia.

 

Warsztaty filmowe, czyli Robimy film. Będzie to niepowtarzalna okazja do tego, by poznać kulisy technicznego i artystycznego kreowania filmowej rzeczywistości. Dzieci zapoznają się z podstawowymi zasadami realizacji filmu z własnym udziałem, którego uroczysta premiera odbędzie się 3 lutego o godz. 12.00.

 

Warsztaty tworzenia kukiełek i pacynek w ramach Pracowni kukiełek. Łyżki, widelce, chochle, patyczki czy kredki, podczas warsztatów staną się pretekstem do wykreowania i stworzenia własnych kukiełek i pacynek. Na zajęciach udowodnimy, że  z prostych przedmiotów można stworzyć atrakcyjne i niebanalne zabawki, bez wydawania pieniędzy. Dzieci będą własnoręcznie konstruowały i ozdabiały kukiełki, a następnie czerpały przyjemność i satysfakcję z zabawy nimi.

 

Warsztaty teatralne, czyli Zimowa rozgrzewka teatralna. Warsztaty oparte na prostych zadaniach wyzwalających pozytywną, twórczą energię. Dzieci przez ruch i zabawę zaznajomią się z podstawami sztuki aktorskiej i tanecznej. Pobudzą swoją wyobraźnię, wrażliwość i ekspresję sceniczną. Będą pracować nad świadomością ciała, głosu i postawy scenicznej.

 

No i oczywiście propozycje kinowe dla najmłodszych i tych nieco starszych. 


Szczegóły programy, daty, godziny znajdziesz tutaj


Nie przegap i nie odkładaj na później. Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona. 

Wróć
Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies