Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Aktualności

04 grudnia 2018
Zaproś nas do siebie! 2018 - zakończenie projektu i rozpoczęcie procesu zmian

Bytomskie Centrum Kultury brało udział w projekcie „Zaproś nas do siebie! 2018” realizowanego w ramach programu Kadra Kultury  Narodowego Centrum Kultury. BECEK znalazł się na liście 20 instytucji kultury z całej Polski, które zakwalifikowały się do tegorocznej edycji programu.

 

Zespół BECEKu brał udział w wizytach studyjnych i warsztatach. Podpatrywaliśmy, wymienialiśmy się opiniami i doświadczeniami, realizowaliśmy zadania zespołowe, szkoliliśmy się, uczestniczyliśmy w webinariach i giełdzie projektów.  Spędziliśmy razem 300 godzin, przejechaliśmy ponad 2000 km, odwiedziliśmy 40 miejsc, spotykaliśmy niezliczoną liczbę osób. 

 

A potem przekładaliśmy zdobytą wiedzą na nasz grunt, czyli opracowywaliśmy nowe koncepcje funkcjonowania instytucji i zespołu, czyli pracowników i dyrekcji.  Proces zmian został rozpoczęty, chociaż przed nami jeszcze długa droga. 

 

Zapraszamy do galerii zdjęć z realizacji projektu "Zaproś nas do siebie! 2018". 

 

Wróć
Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies