Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Aktualności

03 stycznia 2019
Nowy Rok - nowe wyzwania

Szanowni Państwo,

Witamy serdecznie w Nowym 2019 Roku. Zapraszamy  do uczestniczenia w naszych warsztatach  w ramach Klubu Zielonej Żyrafy, KinoSzkoły,  a także Zimowej Feriady Artystycznej . Najbliższa oferta Beceku dotyczy głównie ferii zimowych czyli została przygotowana przede wszystkim specjalnie dla dzieci – są to zajęcia z konstruowania robotów, warsztaty plastyczne, akademia twórczego ekologa i warsztaty filmowe, a gościnnie odbywać się będą po sąsiedzku w salach Szkoły Podstawowej nr 46 oraz w Teatrze Górnośląskim w Bytomiu – Łagiewnikach. Centrum Sztuki Współczesnej Kronika na Rynku także zaprasza na wystawy i warsztaty w ramach Świetlicy Sztuki. Zajęcia w ostatnią sobotę miesiąca proponuje niezmiennie Becekowy Pokój Gier.

 

Jeszcze nie startujemy pełną parą - dzieje się tak dlatego, że nasz remont w gmachu Bytomskiego Centrum Kultury przy Pl. Karin Stanek w ramach rewitalizacji nadal trwa. Ale zmierza ku końcowi. Wkrótce będziemy mogli zaprosić Państwa na weekend otwarcia, co będzie miało miejsce w kwietniu br. Więcej wiadomości w lutym.  Zaglądajcie do nas, będziemy wstawiać informacje o tym co realizujemy i kiedy. Na pewno oferta BCKina będzie ciekawa, a koncerty i artyści, którzy zaczną pojawiać się na naszej scenie z całą pewnością i na to liczymy! - przypadną Państwu do gustu. Serdecznie zapraszamy !

Zespół Bytomskiego Centrum Kultury

Wróć
Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies