Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Aktualności

05 marca 2019
Dni Otwarte Beceku

Po niemal roku Becek wraca do życia. Kończy się potężny remont ośrodka, który zmienił jego oblicze i wnętrze. Mamy odnowione sale, ale także zupełnie nowe, o nowym przeznaczeniu (jak chociażby nową salę kinową Gloria). 


Posprawdzać jak teraz prezentuje się Becek na zewnątrz, ale przede wszystkim w środku będzie można już na początku kwietnia. Zapraszamy na Dni Otwarte Beceku w dniach 5 – 7 kwietnia 2019. W programie koncerty, kabarety, kino, retransmisje HD, spektakle dla dzieci i inne atrakcje dla najmłodszych, w tym pokazowe warsztaty. W tym ostatnim wypadku jest to odniesienie do wyników ankiet przeprowadzanych przez Becek w roku ubiegłym, z których wynika, że bardzo wiele osób chciałoby uczestniczyć w stałych zajęciach organizowanych w Beceku. Wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom i powoli się do tego przymierzamy. Od września, a więc od nowego semestru chcemy ruszyć z zajęciami pełną parą.


Podczas Dni Otwartych Beceku będzie też można tak po prostu zwiedzić nowy Becek, zajrzeć tam, gdzie z reguły nie ma dostępu. Warto więc sobie zarezerwować weekend od 5 do 7 kwietnia i wpaść do Beceku. Szczegóły można sprawdzać na naszej stronie, ale także na FB, Twitterze i Instagramie. Codziennie będą się pojawiać informacje o kolejnych wydarzeniach organizowanych w ramach Dni Otwartych. 


Zapraszamy. 

 

Wróć
Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies