Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Aktualności

03 lipca 2019
PRZED NAMI FESTIWAL MUZYKA NARODÓW

5. EDYCJA FESTIWALU MUZYKA NARODÓW W BYTOMIU! 

W lipcowe oraz sierpniowe niedziele  o godz. 16.00 w Amfiteatrze Parku Miejskiego im. F. Kachla w Bytomiu odbywać się będą kameralne koncerty wprowadzające słuchaczy w świat różnych kultur muzycznych, wizji artystycznych i miejsc na mapie podróży nie tylko Europy. Wykonawcami będą znamienici muzycy, soliści, tancerze koncertujący w  kraju i za zagranicą, z pośród których wielu pochodzi  z naszego miasta i  regionu,  a część  z nich odwiedzi Bytom po raz pierwszy. Gospodarzem festiwalu „Muzyka Narodów” niezmiennie jest  jego pomysłodawca Juliusz Ursyn-Niemcewicz – solista Opery Śląskiej, a organizatorem wydarzenia jest w tym roku Bytomskie Centrum Kultury przy współpracy stowarzyszenia Liga Kobiet Nieobojętnych. 

Wstęp na koncerty jest wolny – darmowy. Natomiast w strefie siedzącej tzw. Pierwsze Sektory – 100 miejsc zostało przeznaczonych do zakupu dla tej grupy publiczności, która chce mieć tzw. gwarantowane miejsce, można je zakupić z wyprzedzeniem w Bytomskim Centrum Kultury w cenie 2 zł i przyjść tuż przed rozpoczęciem koncertu do Amfiteatru z dowodem zakupu na widownię – miejsce będzie czekać.

Szczegółowe informacje_ kliknij w link MUZYKA NARODÓW o Muzyce Narodów kliknij w link KUP BILET

SPONSOR GŁÓWNY: WĘGLOKOKS KRAJ  i marka SKARBEK 

 

  

Organizatorzy:

Bytomskie Centrum Kultury

Współorganizacja wydarzenia: Liga Kobiet Nieobojętnych

 

Partnerzy:

Gmina Bytom

Miejski Zarząd Zieleni i Gospodarki Komunalnej w Bytomiu

Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne

PROMED

Osiedle Fazaniec

Artrium Plejada

 

Patronat medialny:

Życie Bytomskie  /  Portal Bytomski.pl  / Radio Katowice  / TVP 3 Katowice  /  SFERA TV

Wróć
Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies