Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Aktualności

09 sierpnia 2019
BECEKOBUS wyrusza w dzielnice!

Stacjonarna część letnich warsztatów dla dzieci i młodzieży za nami!!! Wakacyjną przygodę rozpoczęliśmy od warsztatów filmowych, które od 15 lipca do 9 sierpnia odbywały się w siedzibie BECEK-u oraz CSW Kronika, a już od najbliższego poniedziałku  BECEKOBUSEM wyruszamy w teren:)

Co czeka najmłodszych mieszkańców Bytomia od 12  sierpnia? Po raz dziewiąty odwiedzimy Was w dzielnicach podjeżdżając kolorowym BECEKOBUSEM z cyklem warsztatów (plastyczne, majsterkowania, artystyczne, muzyczne, kreatywne, rycerskie). Czekajcie na nas!

Dzieci chętne do udziału w warsztatach w terenie informujemy, że BECEKOBUS wyjeżdżać będzie spod Bytomskiego Centrum Kultury o 9.50 oraz 13.50 i wracać około 13.10 oraz 17.10.

Jak co roku, zajęcia są świetną okazją do dobrej zabawy i miłego spędzenia czasu. Jednocześnie dają możliwość sprawdzenia i rozwinięcia swoich zdolności, możliwości kreacyjnych, rozbudzenia wyobraźni, a także poszerzenia grona znajomych dzięki możliwości poznania rówieśników mieszkających w innych częściach Bytomia.

Nasze zajęcia są dedykowane dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat.

Dzięki wsparciu finansowemu naszych Sponsorów zapewniamy darmową super zabawę podczas każdego dnia naszych spotkań!!! 

Sponsorem Głównym wydarzenia jest Węglokoks Kraj – właściciel marki Skarbek.

Projekt dofinansowano ze środków:

Narodowego Centrum Kultury „Kultura – Interwencje 2019” , Gminy Bytom oraz Miejskiej Komisji rozwiązywania problemów alkoholowych.

Szczegółowy harmonogram warsztatów dostępny jest pod adresem: https://becek.pl/becekobus

Wróć
Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies