Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Aktualności

20 sierpnia 2019
WARSZTATY Jak wykorzystać pedagogikę teatru w praktyce szkolnej?

28 sierpnia od godz. 13.00 – 16.00 w Bytomskim Centrum Kultury odbędą się inspirujące  warsztaty prowadzone w ramach programu Teatroteka Szkolna, Instytutu Teatralnego im. Z. Raszewskiego w Warszawie.

Podczas prezentacji prowadząca nawiąże do założeń szeroko pojętej pedagogiki teatru, którymi kierują się pracownicy Działu Pedagogiki Teatru Instytutu Teatralnego. W drugiej części spotkania, uczestnicy będą mieli okazję do doświadczenia warsztatu pedagogiczno-teatralnego i podjęcia refleksji na jego temat. Spotkanie jest skierowane do nauczycieli języka polskiego, prowadzących koła teatralne, twórców akademii szkolnych, nauczycieli etapu wczesnoszkolnego i przedszkolnego. Udział w nim mogą wziąć również zainteresowani pedagogiką teatru pedagodzy szkolni, nauczyciele języków obcych i bibliotekarze.

Prowadząca Aleksandra Drzazga - współpracuje z działem Pedagogiki Teatru z Instytutu Teatralnego im. Z. Raszewskiego w Warszawie.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Spotkanie potrwa 3 godziny zegarowe. Ilość uczestników od 15 do 20 osób.

Uczestników prosimy o założenie wygodnego, niekrępującego ruchów ubrania oraz obuwia.

Na zgłoszenia czekamy do dnia 22 sierpnia 2019 pod adres e-mailem teatr.szkola.drao@gmail.com

 

Wróć
Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies