Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Aktualności

02 września 2019
CYKLICZNE ZAJĘCIA W BECEKU

Rok szkolny rozpoczęty,  tak więc i my ruszamy z planem zajęć stałych 2019/2020:)

OD WRZEŚNIA

  • YOGA BALANCE

Poniedziałki/ środy/ piątki

Godz. 17.00 i 19.00/ sala Akwarium

Zapisy: 608 585 302; 792 545 456

OD PAŹDZIERNIKA

PONIEDZIAŁKI

  • KROCZKI, SKOCZKI  - zajęcia ruchowo- taneczne i umuzykalniające adresowane do stawiających pierwsze kroczki (do 3 lat) wraz z opiekunem. Będzie turlanie, pełzanie, przytulanie, śpiewanie i ciała wyginanie. Pobudzimy zmysły i wyobraźnie po to, by poznać swoje możliwości i rozwinąć wrażliwość na muzykę, taniec i bycie z innymi. Będziemy korzystać z technik kreatywnego rozwoju w ruchu oraz muzyko- i tańco- terapii. Wystarczy wygodny strój dla obojga i chęć do zabawy. Grupa w wieku od 0-3 lat (z opiekunami) / ilość osób w grupie do 15.

Prowadzenie: Katarzyna Rybok - fizjoterapeutka, tancerz, choreograf, absolwentka specjalności choreografia i techniki taneczne na Akademii Muzycznej w Łodzi.

Godz.16.00/ czas trwania 45 min. / 1 raz w tygodniu/ sala Antresola/ cena 120 zł za miesiąc.

Zapisy sekretariat Becek

  • KROKI, SKOKI  - zajęcia umuzykalniające i taneczno-teatralne dla dzieci (6-8 lat) oparte na technikach rozwijających zdolności słuchania i reagowania na muzykę całym ciałem, jak również pobudzające wyobraźnię i kreatywność. Dotkniemy różnych technik tanecznych, zagramy na instrumentach, poznamy ciekawe formy pracy na scenie oraz stworzymy indywidualne małe formy artystycznego wyrazu. Wszystko co potrzebne to wygodny strój, woda, chęć do działania i ciekawość odkrywania.

Prowadzenie: Katarzyna Rybok - fizjoterapeutka, tancerz, choreograf, absolwentka specjalności choreografia i techniki taneczne na Akademii Muzycznej w Łodzi.

Godz.17.00/ czas trwania 45 min. / 1 raz w tygodniu/sala Antresola/ cena 120 zł za miesiąc.

Zapisy sekretariat Becek

ŚRODY

  • WARSZTATY WeDo2.0 ROBOTYKA dla dzieci w wieku 6-10 lat

 Godz. 17.30 i 18.45/ sala Ambasada

Zapisy tel. 505 -116-817

CZWARTKI

  • ŚPIEWAJĄCE BRZDĄCE godz. 10.00 dzieci od 1,5 do 3 lat/ Sala Antresola/cena 120 za miesiąc
  • ŚPIEWAJĄCE URWISY  godz. 11.00 dzieci od 3 do 5 lat/ Sala Antresola/cena 120 za miesiąc
  • ŚPIEWAJĄCE HUNCWOTY  godz.12.00 dzieci od 6 do 8 lat/ Sala Antresola/cena 120 za miesiąc

Dzieci uczestniczą w zajęciach z rodzicami. W trakcie zajęć rozwijamy: śpiew, słuch, poczucie rytmu, pamięć muzyczną, koordynację słuchowo-ruchowo-wzrokową, współpracę w grupie, kreatywność oraz pewność siebie

Prowadzenie Dominika Kubicka / Monika Wrzos - absolwentki Akademii Muzycznych  W Katowicach i Łodzi, wydziału instrumentalnego. Artystki są czynnymi muzykami, grającymi w orkiestrach i zespołach kameralnych oraz nauczycielami gry na instrumentach – klarnet, saksofon, flet, skrzypce.  Powołały do życia Fundację Ekspedycja-Muzyka i ukończyły w Londynie kurs metody Colourstrings, który stawia w centrum nauki dzieci i skupia się na ich indywidualnej wrażliwości, tempie rozwoju, emocji. Jest to wielopoziomowy i kompleksowy system edukacji muzycznej poprzez  wyobraźnię i zabawę, dla dzieci bowiem muzyka często staje się naturalnym światem, lubią nucić, śpiewać, tańczyć, tworzyć dźwięki. Od pierwszej lekcji  dzieci są zachęcane do występów, komponowania i improwizowania, a także do czytania i pisania nut.

Zapisy sekretariat Becek

  • ZAJĘCIA EKO-PLASTYCZNE godz.13.00  dzieci  od 5 do 8 lat/ sala Studio/cena 120 zł za miesiąc
  • ZAJĘCIA EKO-PLASTYCZNE godz.14.30  dzieci  od 9 do 12 lat/ sala Studio/cena 120 zł za miesiąc

W trakcie zajęć rozwiniemy zainteresowanie dzieci sztuką, malarstwem i ekologią. Zajęcia będą doskonałą okazją do wypróbowania różnych technik plastycznych, rozwijania artystycznych pasji, budowania poczucia własnej wartości, odkrywanie talentów, wspomagania rozwoju kreatywnego, kulturalnego oraz współdziałania w grupie przy tworzeniu wspólnego projektu. W rocznym programie  warsztatów znajdą się także zaawansowane techniki plastyczne umożliwiające młodym twórcom dalsze odkrywanie swoich możliwości, rozwijanie talentu oraz zdobywanie specjalistycznej wiedzy, pozwalającej kreować zarówno sztukę abstrakcyjną jak i przedmioty dekoracyjne i użytkowe. Wśród technik, z którymi zapoznają się uczestnicy znajdą się m.in. mozaika artystyczna, scrapbooking, decoupage, biżuteria tekstylna, ceramiczna, upcyklingowa, papieroplastyka, w tym m.in. mandala, collage, quilling, druk darami natury, produkcja papieru czerpanego, upcykling i recykling artystyczny, makrama, origami Kusudama, mix Media, malowanie na tkanina

Prowadzenie Katarzyna Cyganek - pedagog, terapeuta zajęciowy, artysta – rękodzielnik. Ogromną radość odnajduje we współpracy z dziećmi, młodzieżą i seniorami. Inspiracje odnajduje w naturze, każdym człowieku, z którego potrafi wydobyć i rozwinąć naturalny potencjał. Człowiek z niesamowitą pasją oraz  doświadczeniem.

Zapisy sekretariat Becek

  • SZKÓŁKA GITAROWA godz. 16.30 i 17.30,  sala PrzyStane /cena 120 zł za miesiąc.

Zapisy tel. 501-175- 931

Wróć
Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies