Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Aktualności

12 września 2019
MŁODZIEŻ, nasi superbohaterowie!

Z radością informujemy, że fantastyczna młodzież (35 osób), repreztująca zarówno Polskę, Włochy, Grecję jak i Czechy, w ramach Programu Erasmus+ przyjedzie do Bytomia, odwiedzajac również BeCeK. W dniach 15 września oraz 22 września w naszej siedzibie prowadzone będą spotkania, których celem będzie wymiana doświadczeń i praca na rzecz wolontariatu młodzieży, jako sposóbu rozwoju osobistego oraz narzędzie do pozyskiwania zarówno nowych kompetencji i umiejętnościach. Polską grupę stanowią młodzi ludzie z bytomskiej szkoły ZSAiEO, a nasi partnerzy to Futuro Digitale z Włoch, EUphoria z Grecji i ASK z Czech.

Projekt realizuje Fundacja Europejskich Inicjatyw na Śląsku https://feis.org.pl (tam też więcej informacji)

Ps. Ponad 30 superbohaterów wolontariatu z: Włoch, Grecji, Czech i Polski spotka się z innymi superbohaterami podczas 11 Przemarszu Superbohaterów (21 wrzesień, Festival Dziwnie Fajne). Będzie można porozmawiać o wolontariacie, młodzieży w mieście, Kodeksie wolontariusza i strategiach na rzecz rozwoju wolontariatu w mieście.

Wróć
Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies