Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Aktualności

14 kwietnia 2020
Działalność Bytomskiego Centrum Kultury zostaje zawieszona z dniem 12.03.2020 r.

W związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, zgodnie z obowiązującymi w kraju przepisami i ograniczeniami

BYTOMSKIE CENTRUM KULTURY OGRANICZYŁO I ZAWIESIŁO DZIAŁALNOŚĆ W SIEDZIBIE - INSTYTUCJA POZOSTAJE NIECZYNNA DO ODWOŁANIA.

Dbając o bezpieczeństwo naszych odbiorców i pracowników  informujemy, iż prowadzimy formę obsługi on-line

 – z wykorzystaniem rozwiązań niewymagających osobistej wizyty w Beceku. Dotyczy to również funkcjonowania kasy biletowej.

Prosimy o zrozumienie.

 

Zapraszamy do kontaktu drogą mailową – sekretariat@becek.pl lub telefoniczną – 032 / 389 31 09

 

 

Informacja - aktualizacja: 14.04.2020r.


 

W trosce o zdrowie i wspólne bezpieczeństwo oraz zgodnie z zaleceniami Prezydenta Bytomia oraz komunikatami Rządu RP,  z dniem 12.03.2020 r działalność Bytomskiego Centrum Kultury zostaje zawieszona do odwołania.

Odwołane lub przeniesione zostają wszystkie imprezy artystyczne, seanse filmowe oraz zajęcia stałe. O zmianach i nowych datach wydarzeń będziemy na bieżąco informować na stronie internetowej www.becek.pl  oraz profilu na Facebooku.

W przypadku biletów zakupionych on-line na odwołane wydarzenia w dniach: 12.03 - 28.04.2020 r. przez stronę internetową www.becek.pl zwrot nastąpi automatycznie na konto, z którego zostały zakupione bilety, do 30 dni roboczych, jednak nie później niż do 28.04.2020 r. Dla wydarzeń przeniesionych na inny termin, w przypadku rezygnacji z udziału prosimy o pisemną informację - email na adres: info@becek.pl (formularz) na podstawie której zostanie dokonany zwrot. Zwrotów można dokonywać do 31.05.2020.

W przypadku biletów zakupionych poprzez strony typu: kupbilecik.pl; ebilet.pl, biletyna.pl  itp. na wydarzenia jakie odbędą się w Bytomskim Centrum Kultury, w sprawie zwrotu biletów należy kontaktować się ze stroną na której bilety zostały zakupione.

O zmianach dotyczących repertuaru będziemy niezwłocznie informować na naszej stronie internetowej oraz na profilach społecznościowych Beceku.

Wróć
Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies