Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl
Wielkość A A A
Kontrast A A

Aktualności

30 czerwca 2020
RUSZAJĄ KINO PLENEROWE I SAMOCHODOWE

Z radością ogłaszamy, że od najbliższego piątku (3.07) ruszamy z KINEM PLENEROWYM, a wkrótce również i z KINEM SAMOCHODOWYM, ale... po kolei.
 Na KINO PLENEROWE zapraszamy przed budynek BECEKU na Plac Karin Stanek 1 (z powodu trwającego COVID-19, przed przyjściem poczytajcie regulaminy, to znacznie ułatwi nam wszystkim start kina w plenerze). Prosimy o nie parkowanie aut na Placu Karin Stanek . 
NA KINO SAMOCHODOWE wspólnie ze współorganizatorem Atrium Plejada zapraszamy na parking przed centrum handlowym. Ruszamy 17 lipca  (tutaj również prośba o przeczytanie regulaminów uczestnictwa w imprezie).
Wszystkie regulaminy dostępne są na https://becek.pl/regulamin
Partnerami wydarzeń są Miasto Bytom - organizator akcji LATO w mieście, Atrium Plejada oraz Narodowe Centrum Kultury (Seans "Operacja Arktyka" jest dofinansowany ze środków NCK w ramach programu "Kultura-Interwencje 2020").
Do zobaczenia

Wróć
Współpraca

Projekty Beceku

Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies