Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Aktualności

26 czerwca 2020
UCHYLAMY DRZWI DO KULTURY!

Bytomskie Centrum Kultury po otrzymaniu zgody na ponowną działalność wydaną przez Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Bytomiu, przy zachowaniu wszelkich standardów sanitarnych, otwiera swoje drzwi 26 czerwca b.r.  Dla naszych widzów przygotowaliśmy sporo bezpiecznych atrakcji, które mamy nadzieję przypomną o pozytywnym działaniu kultury na stres i jej wpływie na dobre samopoczucie. Zapraszamy do Sali Gloria oraz Sali Ki -Nowa  na ciekawe seanse kina studyjnego. Projekcje filmowe  odbywać się będą codziennie do 31 sierpnia, w godzinach 18.30 oraz 19.00.  Miłośników gier planszowych zapraszamy do ponownego udziału w stałym, comiesięcznym cyklu BeCeKowy Pokój Gier.

W okresie wakacyjnym planujemy wydarzenia plenerowe skierowane do młodszego jak i starszego odbiorcy. Pozostając w tematyce filmowej będzie to kino w plenerze. W piątki, w lipcu i w sierpniu zapraszamy na plac Karin Stanek 1, gdzie przed BeCeKiem prezentować będziemy na dużym ekranie letni repertuar plenerowy. Natomiast 07 i 08 lipca oraz 17 i 18 sierpnia razem z CH Atrium Plejada organizujemy kino samochodowe na terenie parkingu centrum handlowego. Pełny repertuar kina plenerowego i samochodowego dostępny na www.becek.pl.

Dla dzieci przygotowujemy BECEKOBUSA. To nasz  wyjątkowy autobus, który od 12 lat wozi dzieci w różne dzielnice Bytomia, aby pod okiem animatorów mogły  przeżyć prawdziwe wakacje. Przygotowaliśmy zajęcia plastyczne, ruchowe, artystyczne. Zajęcia zaczynamy od  10 sierpnia. W sierpniu planujemy również trzy BeCeKoPoznawcze Festyny Dzielnicowe - festyny profilaktyczne oraz kulturalno-integracyjne, które zostaną   przeprowadzone w różnych dzielnicach Bytomia, będą to warsztaty, działania artystyczne, tematyką związane z przeciwdziałaniem alkoholizmowi i uzależnieniom.

Dla odwiedzających otwiera się również filia  Beceku - Centrum Sztuki Współczesnej Kronika (Rynek 26, Bytom), które w swoich propozycjach wakacyjnych ma dwie wyjątkowe wystawy – malarstwa  „Przywoływanie” Martyny Czech oraz wystawę multimedialną „Nowa normalność” Kaspra Lecnima. Szczegóły na www.kronika.org.pl.

Szczegółowe informacje dotyczące bieżącej działalności Bytomskiego Centrum Kultury oraz wytycznych sanitarnych dla naszej instytucji  są publikowane na bieżąco na www.becek.pl oraz na profilu FB  https://www.facebook.com/BECEKBytomskieCentrumKultury/.

 Serdecznie zapraszamy. Stęskniliśmy się za Państwem. Do szybkiego zobaczenia.

Wróć
Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies