Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Aktualności

28 lipca 2020
Trwa zbiórka charytatywna dla mieszkańców Obwodu Lwowskiego

Obecnie podczas szalejącego, również na Ukrainie COVID-19, chcemy zachęcić Was do wzięcia udziału w zbiórce charytatywnej dla mieszkańców środowiska polskiego Obwodu Lwowskiego.
Organizatorami i pomysłodawcami zbiórki są Halina Bieda - Senator RP, Prezydent Bytomia Mariusz Wołosz oraz Stowarzyszenie "Wspólnota Polska". W ramach akcji zbierane są środki do dezynfekcji oraz czystości, maseczki i jednorazowe rękawiczki.. Powyższe artykuły prosimy przynoście do Biura Senatorskiego w Bytomiu, Rynek 19/5 w terminie do 10 sierpnia 2020 r. w następujących godzinach: poniedziałek, środa, piątek od 10.00 do 15.00; wtorek, czwartek od 13.00 do 18.00. Liczymy na Państwa wielkie serca i dobroć oraz zachęcamy do udziału w zbiórce. Wszystkie zebrane artykuły zostaną przekazane mieszkańcom Obwodu Lwowskiego Stowarzyszenie Wspólnota Polska.

Zdjęcie Organizatora.

Wróć
Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies