Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Aktualności

30 lipca 2020
W piątek pod BECEKIEM kino plenerowe!

W najbliższy piątek 31 lipca, o godz. 21:15 w ramach letniego kina plenerowego pod BECEKIEM, zagramy film "Niebo w gębie". To prawdziwa historia Hortense Laborie, mistrzyni kuchni, która zostaje osobistą kucharką prezydenta. Na szczytach władzy czeka na nią wiele pułapek..

W przypadku deszczowej pogody seans filmowy nie odbędzie się. W tej sytuacji decyzja będzie podjęta na 2 godziny przed wyznaczoną godziną seansu. Informacje otrzymają Państwo kontaktując się z nami telefonicznie bądź spoglądając na stronę internetową lub na facebooka.

Ps. Wszystkie wykresy pogodowe wskazują na jedno... w najbliższy piątek ma być słonecznie. Oby, bo wspominając poprzedni piątkowy wieczór, okazało się nieco inaczej. Tak więc pamiętajcie, bilety z zeszłego tygodnia zachowują ważność na najbliższy seans plenerowy. Ilość miejsc ograniczona - bilety można kupić online https://becek.pl/program/system_biletowy/1797 lub w kasie przed seansem za 2 zł/osoby.

Wróć
Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies