Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Aktualności

14 września 2020
XXIV TURNIEJ JEDNEGO WIERSZA IM. STANISŁAWA HORAKA

 XXIV TURNIEJ JEDNEGO WIERSZA IM. STANISŁAWA HORAKA

Już dzisiaj zachęcamy do wzięcia udziału w XXIV Turnieju Jednego Wiersza im. Stanisława Horaka. Rok mamy wyjatkowy i tym sposobem wydarzenia organizowane w ramach Bytomskiej Jesieni Literackiej także będą wyjątkowe. Nie inaczej będzie z Turniejem Jednego Wiersza. Po raz pierwszy w historii konkurs nie zostanie przeprowadzony „na żywo”, tylko poprzez nadsyłanie wierszy w formie elektronicznej. Zakończenie Turnieju i wręczenie nagród zaplanowano na końcówke listopada i w miarę możliwości będzie połączone z wasztatami literackimi.
Warunkiem uczestnictwa w tegorocznym turnieju jest nadesłanie drogą elektroniczną jednego oryginalnego utworu poetyckiego własnego autorstwa w terminie do 29 października 2020 r. na adres w.ciecierega@becek.pl W temacie maila należy wpisać: „Konkurs Horaka”. Wiersze zgłaszane do konkursu nie mogą być wcześniej publikowane (rozpowszechnione/ udostępnione publicznie) w książkach lub czasopismach (także w Internecie), ani nagradzane na innych konkursach. Tematyka prezentowanych utworów jest dowolna.
Poniżej zamieszczamy szczegółowy regulamin oraz wszelkie potrzebne druki, które należy wysłać wraz ze zgłoszonym do konkursu wierszem.

karta uczestnika           oświadczenie autorskie           zgoda na przetwarzanie danych osobowych           

                                                                                

regulamin konkurs

      

Wróć
Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies