Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Aktualności

15 lutego 2021
10 lat bez Karin Stanek - zapraszamy na niezwykły koncert!

15 lutego 2021 minęła 10. rocznica śmierci, związanej z Bytomiem wokalistki Karin Stanek. W związku z tym Bytomskie Centrum Kultury, mieszczące się notabene przy placu Karin Stanek, zaprasza na koncert, w który znajdzie się nieco inna, bardziej liryczna interpretacja wybranych piosenek słynnej polskiej piosenkarki. Utwory we własnych aranżacjach wykona, również wywodzący się z Bytomia, duet związany z nurtem piosenki poetyckiej: Martyna i Wiesław Ciecieręga. Gościnnie towarzyszyć im będzie laureatka ubiegłorocznego, ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Poetyckiej „Kwiaty na kamieniach” – Eliza Ćwięczek. Koncert zapowie Stefan Papierowski – wieloletni przyjaciel Karin Stanek, który co roku z okazji jej urodzin, jak i śmierci skada kawiaty i zapala znicz pod instalacją przedstawiającą Karin.


Koncert odbędzie się 21 lutego o godz. 18.00, w formie hybrydowej tj. ONLINE poprzez kanał Bytomskiego Centrum Kultury na YouTube oraz NA ŻYWO w siedzibie BECEK-u.
Bilety w cenie 10 zł/os. do zakupu https://bilety.becek.pl/  oraz w kasie na godzinę przed koncertem.


 

Wróć
Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies