Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Aktualności

23 lutego 2021
Becekowy Koncert Życzeń z okazji Dnia Kobiet - czekamy na zgłoszenia
Czy pamiętacie słynny telewizyjny koncert życzeń, nadawany w czasach kiedy telewizory miały dwa programy, a na Dzień Kobiet dostawało się rajstopy i goździki? Jeśli chcesz wrócić na chwilę do tamtych czasów i w wyjątkowy oraz sympatyczny sposób życzyć Kobietom swojego życia, wszystkiego co najlepsze lub też zadedykować piosenkę, zrób to razem z nami. Becekowy Koncert Życzeń z okazji Dnia Kobiet jest doskonałym prezentem dla kogoś wyjątkowego. To program, który dostarczy wielu wzruszeń oraz niezapomnianych wrażeń.
W dniach 22.02 - 01.03.2021 wyślij na adres impresariat@becek.pl życzenia dla swojej Mamy, Siostry, Córki, Koleżanki, Dziewczyny, Żony lub zadedykuj piosenkę, a resztą zajmie się Becekowa Ekipa. W dniu Koncertu zasiądź z adresatką Twojej dedykacji przed ekranem i obejrzyj transmisję naszego koncertu online.
Miejsce: online YouTube Bytomskiego Centrum Kultury. Bilety: Cegiełka na Kulturę: 1 zł
Przed ekrany monitorów zpraszamy 8 marca, o godz. 17:00.
 
 
 
Wróć
Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies