Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Aktualności

26 marca 2021
Scena Familijna online: show iluzjonistyczne

Kochane Dzieci i Rodzice,
czary mary i w sobotę 3 kwietnia zapraszamy na niezwykły pokaz iluzjonistyczny on-line. Show odbędzie się w czasie rzeczywistym przez komunikator ZOOM - podamy Wam do niego link, po przesłaniu do nas emaila na adres: impresariat@becek.pl. Liczba miejsc ograniczona – max 100 osób.

Kto dla Was wystąpi?

Iluzjonista Piotr Szumny należy do ścisłej czołówki zawodowych iluzjonistów polskich. Niebanalny styl i doświadczenie sceniczne przekładają się na jakość jego pokazów sprawiając, że stają się one magiczną perełką sztuki iluzji i są marką samą w sobie. W swojej kolekcji rekwizytów, książek o iluzji i wymyślonych przez siebie efektów posiada również zbiór trofeów zdobytych na wielu przeglądach konkursowych Kongresów iluzjonistów zarówno Polskich jak i zagranicznych plasując się kilka razy na pierwszym miejscu. Pojawiał się również kilkukrotnie w programach telewizyjnych oraz był gościem stacji radiowych. Piotr Szumny od ponad 20 lat bawi i wprawia w zdumienie widzów w całej Polsce zbierając gromkie brawa i słowa uznania, a specyficzne poczucie humoru i swoboda sceniczna to atuty, które pozytywnie wyróżniają Piotra Szumnego spośród innych artystów i są znakomitym dopełnieniem jego nieprzeciętnych umiejętności. Zapraszamy do magicznego spędzenia czasu z nami. Czas trwania ok 45 minut.

100 % rozrywki, 100% interakcji z widzami,100% dobrej zabawy dla całej rodziny. Zapraszamy!

ZASADY OGLĄDANIA SHOW ONLINE:

1. SHOW ONLINE będzie dostępne publicznie poprzez link do platformy ZOOM.
2. Osoby zainteresowane udziałem w SHOW prosimy o wysłanie maila na adres: impresariat@becek.pl
3. Na ten sam adres mailowy, w dniu SHOW zostanie wysłany link do SHOW ONLINE.
4. Link zostanie aktywowane 5 minut przed rozpoczęciem wydarzenia (SHOW rozpoczyna się o godzinie 17:00 i trwa 40 minut).
5. Liczba miejsc ograniczona – max 100 osób.
6. Zachęcamy do zakupu cegiełek wsparcia na kulturę – 5 zł, poprzez stronę www.becek.pl

Wróć
Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies