Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Aktualności

13 kwietnia 2021
Scena Familijna online: Koncert jak z bajki w najbliższą sobotę na naszym kanale YT

Kto chciałby choć przez chwilę poczuć się jak w bajce, zamienić w księcia lub księżniczkę i spacerować po pałacu? A może marzycie aby zrobić sobie wycieczkę  do Krainy Lodu w poszukiwaniu śniegu? Zapraszamy do baśniowej krainy - na porcję wyśmienitej muzyki oraz dobrego humoru. Przygotowaliśmy dla Was muzyczne przeboje z filmów dla dzieci w wykonaniu znakomitych wokalistów. Będą to piosenki z takich bajek jak m.in. „Kraina Lodu”, „Król Lew”, „Toy story”, „Księżniczka i żaba” czy „Mała Syrenka”. Będziemy mogli sprawdzić czy Elsa ma tę moc, a Roszpunka jest odpowiednio zaplątana :) Kto wie, może po koncertach dzieci będą miały okazję poznać swoje ulubione postacie z bajek?  Program ten jest uniwersalny – bawi i interesuje najmłodszych, a także niejednokrotnie wzrusza rodziców, którzy przypominają sobie czasy swojego dzieciństwa i tego, gdy płakali razem z Simbą. Znane i lubiane bajkowe piosenki w wykonaniu wspaniałych wokalistów na pewno wywołają uśmiech nie tylko na twarzach dzieci.

Koncert jak z bajki online dostępny vbędzie na naszym kanale YouTube, 17 kwietnia 2021, w godzinach 14.00-19.00. Znane i lubiane bajkowe piosenki w wykonaniu wspaniałych wokalistów na pewno wywołają uśmiech nie tylko na twarzach dzieci.

ZASADY OGLĄDANIA SHOW ONLINE:

1. KONCERT ONLINE będzie dostępny publicznie na kanale YouTube Bytomskiego Centrum Kultury w dn. 17 kwietnia 2021, w godz. 14.00-19.00

2. Zachęcamy do zakupu cegiełek wsparcia na kulturę – 5 zł, poprzez stronę https://bilety.becek.pl/

Koncert przygotowany i zrealizowany będzie przez zespół artystyczny Art Bonsai w składzie: Iwona Topolska – wokal, Agata Szpalik – wokal, Marcin Wojciechowski – wokal, Krzysztof Raduła – opracowania muzyczne i nagrania fortepianowe, Grafiki, dekoracje – Edyta Gardo. Scenariusz i reżyseria: Iwona Topolska, Jadwiga Krysiak Technika i nagrania: Event Bonsai.

Wróć
Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies