Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Aktualności

11 września 2021
KOBIECY BYTOM - od wesela do wesela:)

"Kobiecy Bytom" wydarzenie skierowane tylko dla Pań, wystartuje w kolejnej kobiecej dosłonie już 12 września 2021. Zabawę rozpoczniemy od godziny 16:00.
W programie: występ artystyczny duetu Przystanek Inspiracja, pokaz mody, konkursy z nagrodami, artystyczne stanowiska usługowe i sprzedażowe (m.in. biżuteria, odzież, rękodzieło, kącik fryzjerski i kosmetyczny). Prowadzenie : Marlena Grzymkiewicz.
Natomiast o godzinie 18:00 zapraszamy na seans filmowy „Widzimy się wczoraj. Od wesela do wesela” – komedia romantyczna Niemcy, 2020. Poznacie Zazi, singielkę z wielkiego miasta, która mogłaby być młodszą siostrą Bridget Jones. Zamiast sztuki uwodzenia to do perfekcji opanowała unikanie stałych związków. Choć w głębi duszy marzy o wielkim uczuciu, faceci w jej życiu to tylko kłopoty. 
Do zobaczenia w sali ToTu Bytomskiego Centrum Kultury. Bilet w cenie 25 zł/os. do kupienia w kasie BECEKu oraz na https://bilety.becek.pl/ (obejmuje zarówno przygotowane atrakcje jak i seans filmowy).

 

 

Wróć
Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies