Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl
Wielkość A A A
Kontrast A A

Aktualności

19 listopada 2021
W świecie zwierząt – warsztaty tworzenia masek

Jeżeli nie potraficie się zdecydować, które zwierzątko żyjące w lesie jest Wam najbliższe, to zapraszamy na nasze warsztaty. Poznacie bohaterów wystawy „Las wita Was” prezentowanej w ramach Festiwalu Literackiego dla Dzieci i Młodzieży BECEK CZYTA, zdecydujecie, które zwierzątko jest Wam najbliższe i wykonacie maski z ich podobizną. Po zakończonych warsztatach maski zabierzecie ze sobą do domu, i podpowiadamy…. jak będziecie wybierać się na bal karnawałowy, to będą jak znalazł. Wiek +7.

27 listopada, godz. 10:30, BECEK sala Antresola. Cena biletu: 5 zł/dziecko/ 5 zł opiekun. Bilety do kupienia w kasie BECEKu oraz na https://bilety.becek.pl/

Warsztaty poprowadzą Ewa i Pola Stępniewicz. Dla Waszej pamięci Pola była najmłodszą pisarką i ilustratorką Festiwalu Literackiego dla Dzieci i Młodzieży BECEK CZYTA – to dzięki Jej twórczości dowiedzieliście kto mieszka za Waszymi meblami, oswajaliście strachy, a teraz będziecie mieli okazję tworzyć niezwykłe maski- zwierzaczki.  

Festiwal Literacki dla Dzieci i Młodzieży BECEK CZYTA dofinansowano ze środków  Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. 

Wróć
Współpraca

Projekty Beceku

Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies