Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl
Wielkość A A A
Kontrast A A

Aktualności

01 grudnia 2021
Mikołajki w BECEKu!

Kochane Dzieci oraz Rodzice, zapraszamy serdecznie na MIKOŁAJKI W  BECEKU. W najbliższą sobotę 04 grudnia, od godz.10:00 czekają na Was m.in.: balonowo-zwierzakowe atrakcje, malowanie buziek, o 11:00 baśniowy spektakl „Kryształowa Królowa Śniegu”, a od godz. 12:00 spotkanie z MIKOŁAJEM, który chętnie zamieni z dziećmi kilka słów, zapozuje do zdjęć oraz rozda słodkie upominki.

Bilety na MIKOŁAJKI w BECEKU https://bilety.becek.pl/

UWAGA RODZICE!

Jest możliwość wręczenia prezentu dla dziecka przez Mikołaja na scenie po spektaklu. Zainteresowane osoby prosimy o dostarczenie podpisanych paczek (imię, nazwisko, wiek dziecka) przed spektaklem i pozostawienie ich w szatni BCK.

Drodzy Dorośli, w związku z nowymi wytycznymi dotyczącymi limitów osób uczestniczących w wydarzeniach kulturalnych, prosimy o dobrowolne okazanie przy wejściu na wydarzenie paszportu covidowego. Dziękujemy za zrozumienie i zapraszamy.

Wszyscy też wiemy jak ważna jest POMOC ZWIERZĘTOM W POTRZEBIE. Dlatego też w holu głównym będzie stanowisko świąteczna ŁAPA, czyli organizacji non profit, która pomaga okolicznym schroniskom. Zachęcamy dzieci, żeby przyniosły drobne upominki dla zwierząt (karma sucha, mokra, żwirek itp.).

 

Wróć
Współpraca

Projekty Beceku

Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies