Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl
Wielkość A A A
Kontrast A A

Aktualności

12 stycznia 2022
Uśmiechnij się w styczniu!

Jak mawiają śmiechu nigdy nie za wiele, w związku z tym, w styczniu 2022 zapraszamy  na kulturalne propozycje, na których z pewnością nie raz się głośno zaśmiejecie.

16 stycznia (niedziela), godz. 16:00 WIESZ, ŻE WIEM - znakomita komedia z plejadą polskich gwiazd. Bawi do łez, a przy tym wiele uczy o prawdziwej przyjaźni i przypomina, że kłamstwo zawsze ma krótkie nogi. Sala ToTu.

20 stycznia (czwartek), godz. 17:15, 20:45 - prawdziwa petarda czyli KABARET MŁODYCH PANÓW w programie „To jest chore”. Sala ToTu.

21 stycznia (piątek), godz. 19:00 - KLIMAKTERIUM 2, CZYLI MENOPAUZY SZAŁ powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek – już nie młodych, ale jakże młodych. Sala ToTu.

Od najbliższego piątku (14.01) W BCKino włoska komedia (NIE) DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE. Cztery małżeństwa dowiadują się, że ich śluby były nieważne, bo zostały udzielone przez osobę podszywającą się pod księdza. Czy zgodzą się po raz kolejny powiedzieć sobie „tak”, a może wykorzystają tę nadarzającą się okazję do rozstania? Sala Gloria.

Wróć
Współpraca

Projekty Beceku

Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies