Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl
Wielkość A A A
Kontrast A A

Aktualności

23 września 2022
Żołnierskie zakończenie września w BECEK-u

W ostatnią wrześniową niedzielę (25 września) o godz. 17.00 zapraszamy na finałowy koncert V edycji Festiwalu Piosenki Wojskowej i Powstańczej. W wyjątkowym koncercie „Za mundurem panny sznurem” wystąpią m.in.  Zespół Wokalny Reling Klubu 3. Flotylli Okrętów z Gdyni, zespół WILAW z Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie oraz dyrektor Festiwalu, dr Sylwester Targosz-Szalonek.

Artyści zaprezentują się w repertuarze składającym się z pieśni lotniczych czy marynarskich, a także będzie można usłyszeć ulubione przeboje piosenki wojskowej. Czy będą to utwory takie jak m.in. „Białe Róże”, „Czerwone maki na Monte Cassino” lub „Wojenko, Wojenko” okaże się podczas koncertu, jednak już teraz gwarantujemy, że będzie wzruszająco i radośnie.

Wejściówki na wydarzenie można odebrać w kasie BECEK-u.

Zachęcamy też do wsparcia drobnym datkiem zbiórki publicznej podczas koncertu, z której dochód będzie przeznaczony na cele statutowe Fundacji „Mr Disabled” wspierającej i promującej mężczyzn z niepełnosprawnościami.

Do zobaczenia!

Wróć
Współpraca

Projekty Beceku

Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies