Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Partnerstwo

 


 

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną koło w Bytomiu już od dwudziestu pięciu lat działa w naszym mieście wspierając w różnych etapach i sferach życia  osoby z niepełnosprawnością intelektualną od urodzenia do późnej starości. W naszych placówkach osoby te uczą się, mają zapewnioną rehabilitację i terapię zajęciową, a kilkanaście osób znalazło u nas swój dom. Łącznie pomagamy około trzystu niepełnosprawnym.

W tym roku podjęliśmy decyzję o przystąpieniu do ogólnopolskiej akcji „Kilometry Dobra”. Projekt ten trwa od 01.03.2019r. do 02.06.2019r., i polega na zbieraniu środków na cele charytatywne – w naszym przypadku na remont i adaptację otrzymanego od gminy Bytom budynku Warsztatów Terapii Zajęciowej dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Warsztaty te są najdłużej, bo już dwadzieścia cztery lata, działającą placówką naszego Stowarzyszenia, a ich obecny budynek jest pod opieką konserwatora zabytków, co znacząco utrudnia jego adaptację do naszych rosnących potrzeb. 
 
Prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc i wsparcie naszej inicjatywy. Jak nam pomóc?
przez stronę internetową https://kilometrydobra.pl/organization/bytom/ 
dokonać wpłaty bezpośrednio na konto Stowarzyszenia – 79 1050 1230 1000 0024 4921 0349 (dane do przelewu – PSONI Bytom, ul. Małachowskiego 36, 41-907 Bytom, tytuł przelewu „Darowizna - Kilometry Dobra”
wziąć udział w jednej z organizowanych przez nas zbiórek i wrzucić pieniądze do skarbonki.
 
Pamiętajmy – 44 ułożone w rząd złotówki tworzą 1 metr dobra. Każda złotówka ma znaczenie.
Wszystkich zapraszamy na finał Kilometrów Dobra, który odbędzie się 02.06.2019r o 15.00 w Bytomiu na Rynku. 
 
 

 


Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies