Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl
Wielkość A A A
Kontrast A A

Kalendarium imprez

2022-08-09

Parkobajtle - Bajka o gajowym ChrobotkuKoncerty, Dla dzieci i młodzieży, Parkobajtle

Kiedy gramy?

W ramach  letniego cyklu PARKOBAJTLE zapraszamy na przedstawienie grupy O!Teatr „Bajka o gajowym Chrobotku”. Ten dobry gajowy, nauczy dzieci jak zachowywać się w lesie. Stanie nawet w obronie zwierząt, za co niestety straci las, którym się opiekuje. Krecik Kamratek i rusałka Józefka będą chcieli mu pomóc, ale zły myśliwy Krępak zrobi wszystko, by do tego nie dopuścić. Przedstawienie uczy, że nie warto się kłócić, a wykorzystując innych możemy tylko stracić przyjaciół.

Wydarzenie odbędzie się 21 sierpnia(niedziela) o godz. 14.00 w Parku Miejskim im. F. Kachla w okolicach Stawu Północnego od strony ul. Olimpijskiej. Zachęcamy do zabrania kocyków piknikowych!

W razie niekorzystnych warunków pogodowych w niedzielę do godz. 11.00 będziemy informować w Aktualnościach na stronie www o zmianie miejsca lub odwołaniu wydarzenia.

Zakup biletów będzie także możliwy na miejscu, przed wydarzeniem.


Kiedy gramy?

21 sierpnia 2022 (niedziela)

Godzina rozpoczęcia: 14:00
Zamów bilet


Powrót

Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies