Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Kalendarium imprez

2020-02-22

CYKLICZNE ZAJĘCIA W BECEKUDla dzieci, Inne

Plan zajęć stałych w roku szkolnym 2019/2020

PONIEDZIAŁKI/ ŚRODY/ PIĄTKI

  • YOGA BALANCE to coś więcej niż miejsce, do którego przychodzisz tylko poćwiczyć kilka razy w tygodniu. To miejsce, w którym możesz praktykować jogę w przyjemnej atmosferze, w otoczeniu serdecznych osób, którym tak jak Tobie zależy na tym, aby aktywnie odpocząć po pracy i pozbyć się wszelkich napięć nie tylko na poziomie ciała, ale również umysłu. Tutaj możesz być sobą, wspaniale spędzić czas i poznać ciekawych ludzi tworzących naszą małą społeczność osób pozytywnie zakręconych na punkcie jogi, aktywnego spędzania wolnego czasu i zdrowego trybu życia. Naszą ideą jest propagowanie dynamicznych stylów jogi i korzyści jakie ze sobą niosą. Oferujemy zajęcia na najwyższym poziomie, które prowadzone są przez wykwalifikowanych i uśmiechniętych instruktorów, dla których joga to życiowa pasja i sposób na życie. Koncentrujemy się tylko na jodze, dlatego odznaczamy się profesjonalizmem i zaangażowaniem w to, co robimy. Zajęcia Yoga Balance mogą być świetną alternatywą dla typowej oferty zatłoczonych fitness clubów i siłowni. To miejsce przepełnione pozytywną energią, do którego naprawdę chce się wracać. Dołącz do nas już na najbliższych zajęciach. Do zobaczenia na macie!

Godz. 17.00 i 19.00/ sala Akwarium/ cena: karnet miesięczny - 130,00 zł; karnet dwutygodniowy - 80,00 zł; pojedyncze zajęcia - 30,00 zł. Akceptowane są również karty FitProfit i System OK. Zapisy: 608 585 302; 792 545 456

WTORKI/CZWARTKI

  • YOGA& MINDFULNESS - wyobraź sobie miejsce, w którym poczujesz się przyjemnie i lekko, miejsce, w którym spotkasz się ze SOBĄ, swoim Ciałem, Umysłem i Świadomością. Poczujesz swój oddech i Obecność. Zatrzymasz, na chwilę. Lekko Studio proponuje praktykę jogi w jej terapeutycznym ujęciu, korzystając również z technik Mindfulnessu, czyli Świadomej Obecności. Oprócz klasycznych asan, w Lekko Studio zrelaksujesz się, posłuchasz mantr, popracujesz z własną energią. W ramach zajęć organizowane będą warsztaty z różnymi nauczycielami jogi oraz osobami związanymi z obszarem rozwijania świadomości. Zajęcia skierowane są dla osób początkujących, niezależnie od wieku.  Przyjdź i poczuj się LEKKO:)

Prowadząca:  Monika Kiełbowicz - miłośniczka jogi, mindfulnessu, i fotografii:) Dyplomowany nauczyciel jogi, absolwentka GWSP o kierunku Joga w Profilaktyce i Terapii. Uczestniczyła w wielu kursach i warsztatach w zakresu jogi i technik relaksacyjnych.Obecnie w trakcie Certyfikowanego 8 stopniowego Kursu Mindfulness MBSR. Prywatnie, mama dużego Wiktora i małej Hani. Dobrze czuję się w przestrzeni, harmonii i bliskości.
Godz. 17:00 - 18:30  i 19:00 - 20.30/ sala Ambasada/ cena: karnet zielony 8 wejść/ m-c  140,00zł;  karnet niebieski 4 wejścia /m-c   90,00zł; pojedyncze zajęcia 30,00zł. * pierwsze zajęcia gratis.
Zapisy: LEKKO STUDIO: 530 512 300; lekkostudio.info@gmail.com

PONIEDZIAŁKI

  • KROCZKI, SKOCZKI  - zajęcia ruchowo- taneczne i umuzykalniające adresowane do stawiających pierwsze kroczki (do 3 lat) wraz z opiekunem. Będzie turlanie, pełzanie, przytulanie, śpiewanie i ciała wyginanie. Pobudzimy zmysły i wyobraźnie po to, by poznać swoje możliwości i rozwinąć wrażliwość na muzykę, taniec i bycie z innymi. Będziemy korzystać z technik kreatywnego rozwoju w ruchu oraz muzyko- i tańco- terapii. Wystarczy wygodny strój dla obojga i chęć do zabawy. Grupa w wieku od 0-3 lat (z opiekunami) / ilość osób w grupie do 15.

Prowadzenie: Katarzyna Rybok - fizjoterapeutka, tancerz, choreograf, absolwentka specjalności choreografia i techniki taneczne na Akademii Muzycznej w Łodzi.
Godz.16.00/ czas trwania 45 min. / 1 raz w tygodniu/ sala Ambasada/ cena 120 zł za miesiąc. Zapisy sekretariat Becek

  • KROKI, SKOKI  - zajęcia umuzykalniające i taneczno-teatralne dla dzieci (6-8 lat) oparte na technikach rozwijających zdolności słuchania i reagowania na muzykę całym ciałem, jak również pobudzające wyobraźnię i kreatywność. Dotkniemy różnych technik tanecznych, zagramy na instrumentach, poznamy ciekawe formy pracy na scenie oraz stworzymy indywidualne małe formy artystycznego wyrazu. Wszystko co potrzebne to wygodny strój, woda, chęć do działania i ciekawość odkrywania.

Prowadzenie: Katarzyna Rybok - fizjoterapeutka, tancerz, choreograf, absolwentka specjalności choreografia i techniki taneczne na Akademii Muzycznej w Łodzi.
Godz.17.00 / czas trwania 45 min./ 1 raz w tygodniu/ sala Ambasada/ cena 120 zł za miesiąc. Zapisy sekretariat Becek

ŚRODY

  • WARSZTATY WeDo2.0 ROBOTYKA dla dzieci w wieku 6-10 lat. Zajęcia mają na celu naukę nowych umiejętności oraz poznanie podstawowych pojęć z informatyki i robotyki, ale również dostarczenie dziecku świetnej zabawy. Każde warsztaty mają swój temat przewodni - rozpoczynają się od prezentacji, wprowadzającej uczestników do tematyki warsztatów, ale także zawierającej dużo ciekawostek z informatyki i programowania.  Prezentacja prowadzona jest z aktywnym udziałem dzieci. Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem klocków LEGO® Education (najnowsze klocki WeDo 2.0), przeznaczone dla dzieci od 6 roku życia, które pierwszy raz mają kontakt z programowaniem i budowaniem robotów. Kontekst zajęć i budowanych robotów zawsze odnosi się do jednego z tematów przewodnich którymi są m.in.: maszyny, kosmos, środowisko naturalne, a celem zajęć jest wzbudzenie w dzieciach zainteresowania tematyką.

Prowadzenie: Dawid Jabłoński - specjalista ds. systemów informatycznych, zajmujący się wdrażaniem systemów IT oraz prowadzeniem szkoleń dla użytkowników końcowych i świadczeniem konsultacji technicznych. Po godzinach zmienia się w dziecko pełniąc rolę trenera z robotyki LEGO oraz programowania. Praca z dziećmi stała się jego pasją i sprawia mu wiele radości.
Godz. 17.30 – 18.30 /1 raz w tygodniu / sala Ambasada/ cena 100 zł za miesiąc. Zapisy tel. 505 -116-817.

CZWARTKI

  • SZKÓŁKA GITAROWA. Uczestnicy uczą się w oparciu o piosenki turystyczne, szanty oraz znane i lubiane przeboje wraz z śpiewem (elementy wokalne). Niezbędne jest posiadanie własnego instrumentu - instruktor służy pomocą w doradztwie zakupu instrumentu.

Prowadzenie: Roman Smiczek, zawodowy muzyk, nauczyciel, muzykoterapeuta, manager zespołu Banita Band oraz prezenter muzyczny.
Godz. 16.00- 17.00/ 1 raz w tygodniu/ sala PrzyStanek /cena 120 zł za miesiąc. Zapisy tel. 501-175- 931, e-mail : biuro@smikaudio.pl

 

 Powrót

Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies