Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Kalendarium imprez

2021-07-25

PRZENIESIONY Koncert - Another Pink Floyd zagramy 11.10.2021Koncerty

Kiedy gramy?

Koncert - Another Pink Floyd przeniesiony z 30.03.2020, 19.10.2020, 12.04.2021 na 11.10.2021, godz. 17:00 i 20:00

Zapraszamy na niesamowite wydarzenie. Największe przeboje Pink Floyd na żywo. Na naszej scenie wystąpi zespół Another Pink Floyd uznawany za jeden z najlepszych zespołów grających muzykę Floydów na żywo. Klimat, emocje doskonała gra starannie zaprojektowanych świateł i wizualizacji przeniesie wszystkich widzów w świat Pink Floyd którego nie można zaznać słuchając jedynie płyt.
Zespół Another Pink Floyd w przyszłym roku świętuje rocznicę wydania koncertowej płyty P.U.L.S.E
"Pulse". Była to jedna z najbardziej spektakularnych i najbardziej zaawansowanych technologicznie tras koncertowych połowy lat dziewięćdziesiątych. Podczas koncertu w Bytomiu zespół Another postara się odwzorować klimat i atmosferę tego widowiska, oczywiście z zachowaniem skali i możliwości na jakie pozwala miejsce występu. Podczas koncertów pojawią się również wszystkie charakterystyczne elementy takie jak: potężny ekran w kształcie koła, duży łuk z baterią lamp efekty laserowe oraz charakterystyczna kula świetlna. Odtworzona zostanie także cała setlista utworów, identyczna z tą która pojawiła się na trasie "Pulse".
Usłyszymy koncertowe wersje najsłynniejszych utworów Pink Floyd zagrane na żywo: "Shine On You Crazy Diamond", "Sorrow, What Do You Want From Me" czy "High Hopes" a także niesamowite "Great Gig in the Sky".

WAŻNY KOMUNIKAT
Ze względu na obostrzenia, nie jesteśmy w stanie zrealizować  koncertu zespołu w dniu 12 kwietnia i przenosimy go OSTATECZNIE na 11 października (poniedziałek) na godzinę 17.00 i 20.00. Bilety zachowują ważność. Osoby, które zakupiły bilety na 12  kwietnia, godzina 19.00 zostają automatycznie przeniesione na koncert na godzinę 20.00. Na ten moment sprzedajemy tylko 50% miejsc na jeden i drugi koncert. Jeżeli okaże się, że koncert odbywać się będzie poza reżimem wtedy sprzedamy dodatkowych 50 % miejsc. Tego rodzaju działania i dodatkowa godzina koncertu pozwoli na zrealizowanie tego wyczekiwanego koncertu. W związku z tym faktem wprowadzamy NIENUMEROWANE miejsca siedzące w cenie: od 4 do 20 rzędu - 85 zł, balkon 21-22 rząd - 70 zł, a pierwsze trzy rzędy w cenie 90 zł. Za utrudnienia przepraszamy, ale robimy wszystko, żeby ten wyjątkowy koncert mógł się w końcu odbyć. Liczymy na wyrozumiałość i widzimy się na koncercie.

W miarę rozwoju sytuacji epidemiologicznej organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu wydarzenia lub jego odwołania.

 

 

 

 

 

 

W miarę rozwoju sytuacji epidemiologicznej, Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu wydarzenia lub odwołania.
 Kiedy gramy?

11 października 2021 (poniedziałek)

Godzina rozpoczęcia: 17:00
Zamów bilet

11 października 2021 (poniedziałek)

Godzina rozpoczęcia: 20:00
Zamów bilet


Powrót

Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies