Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Kalendarium imprez

2021-09-19

PRZENIESIONY Koncert - Another Pink Floyd zagramy 11.10.2021Koncerty

Kiedy gramy?

Koncert - Another Pink Floyd przeniesiony z 30.03.2020, 19.10.2020, 12.04.2021 na 11.10.2021, godz. 20:00

Zapraszamy na niesamowite wydarzenie. Największe przeboje Pink Floyd na żywo. Na naszej scenie wystąpi zespół Another Pink Floyd uznawany za jeden z najlepszych zespołów grających muzykę Floydów na żywo. Klimat, emocje doskonała gra starannie zaprojektowanych świateł i wizualizacji przeniesie wszystkich widzów w świat Pink Floyd którego nie można zaznać słuchając jedynie płyt.
Zespół Another Pink Floyd w przyszłym roku świętuje rocznicę wydania koncertowej płyty P.U.L.S.E
"Pulse". Była to jedna z najbardziej spektakularnych i najbardziej zaawansowanych technologicznie tras koncertowych połowy lat dziewięćdziesiątych. Podczas koncertu w Bytomiu zespół Another postara się odwzorować klimat i atmosferę tego widowiska, oczywiście z zachowaniem skali i możliwości na jakie pozwala miejsce występu. Podczas koncertów pojawią się również wszystkie charakterystyczne elementy takie jak: potężny ekran w kształcie koła, duży łuk z baterią lamp efekty laserowe oraz charakterystyczna kula świetlna. Odtworzona zostanie także cała setlista utworów, identyczna z tą która pojawiła się na trasie "Pulse".
Usłyszymy koncertowe wersje najsłynniejszych utworów Pink Floyd zagrane na żywo: "Shine On You Crazy Diamond", "Sorrow, What Do You Want From Me" czy "High Hopes" a także niesamowite "Great Gig in the Sky".

WAŻNY KOMUNIKAT
Ze względu na obostrzenia, nie jesteśmy w stanie zrealizować  koncertu zespołu w dniu 12 kwietnia i przenosimy go OSTATECZNIE na 11 października (poniedziałek) na godzinę 20.00. Bilety zachowują ważność. Osoby, które zakupiły bilety na 12  kwietnia, godzina 19.00 zostają automatycznie przeniesione na koncert na godzinę 20.00. Na ten moment sprzedajemy tylko 50% miejsc na jeden i drugi koncert. Jeżeli okaże się, że koncert odbywać się będzie poza reżimem wtedy sprzedamy dodatkowych 50 % miejsc. Tego rodzaju działania i dodatkowa godzina koncertu pozwoli na zrealizowanie tego wyczekiwanego koncertu. W związku z tym faktem wprowadzamy NIENUMEROWANE miejsca siedzące w cenie: od 4 do 20 rzędu - 85 zł, balkon 21-22 rząd - 70 zł, a pierwsze trzy rzędy w cenie 90 zł. Za utrudnienia przepraszamy, ale robimy wszystko, żeby ten wyjątkowy koncert mógł się w końcu odbyć. Liczymy na wyrozumiałość i widzimy się na koncercie.

W miarę rozwoju sytuacji epidemiologicznej organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu wydarzenia lub jego odwołania.Kiedy gramy?

11 października 2021 (poniedziałek)

Godzina rozpoczęcia: 20:00
Zamów bilet


Powrót

Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies