Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Kalendarium imprez

2019-11-12

ŚMIERĆ YOUTUBERA - XIII Bytomska Jesień LiterackaTeatr, Kabarety, XIII Bytomska Jesień Literacka

Kiedy gramy?

 Życie społeczne jeszcze nigdy w historii nie było tak uzależnione od przepływu informacji jak w obecnych czasach. To okres w dziejach ludzkości, w którym na pierwszy plan w relacjach między ludzkich zaczynają dominować nie fakty, ale wydarzenia w mediach społecznościowych. Szczególnie widać to w relacjach między ludźmi młodymi. Tutaj rzeczywistość wirtualna w sensie nie zabawy, ale wymiany informacji i tzw. „statusu w mediach” zaczyna mieć ważniejsze znaczenie niż rzeczywista pozycja społeczna. O swojej roli społecznej dzisiejszy, nowoczesny , co nie oznacza „najmłodszy”, człowiek niejako dowiaduje się z Facebooka czy YouTuba, a nie sam ją tworzy. Sztuka „Śmierć Youtubera”  to przedstawienie o odnajdywaniu się w świecie zarówno wirtualnym jak i rzeczywistym. To na  pewno ważny i intersujący ludzi temat, szczególnie gdy teraz te dwie rzeczywistości zaczynają się mieszać. Gdy coraz częściej dojrzali ludzie muszą stawić czoła wirtualnemu światu. Jaki on jest? Gdzie się kończy? Czy „Śmierć Youtubera” to koniec….

 

Wydarzenie odbywa się w ramach XIII Bytomskiej Jesieni Literackiej.      

Bilety ulgowe dla młodzieży uczącej się oraz emerytów tylko do nabycia w kasie BCK w cenie 15 zł. Pozostałe bilety w cenie 20 zł.

 

 

 


Kiedy gramy?

20 listopada 2019 (środa)

Godzina rozpoczęcia: 19:00
Zamów bilet


Powrót

Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies