Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Kalendarium imprez

2019-11-14

Scena Familijna – Spektakl „Cudowna podróż” oraz animacyjny program mikołajkowyTeatr, Dla dzieci

Kiedy gramy?

Program Mikołajkowy:

W ten szczególny grudniowy czas zapraszamy wszystkie dzieci na wyjątkowe spotkanie ze św. Mikołajem. Niezwykłe Anioły zaproszą dzieci na przedstawienie, gdzie obecny będzie także Mikołaj, który chętnie zamieni z dziećmi kilka słów, zapozuje do zdjęć oraz rozda słodkie upominki dla dzieci. Bajkową atmosferę dopełnią animatorzy, którzy pomalują wszystkie dziecięce buzie i stworzą pamiątkowe brokatowe tatuaże.

 Spektakl: „Cudowna podróż”

Historia trójki rodzeństwa, z których jedno nie wierzy w istnienie św. Mikołaja. Siostry knują zatem plan i postanawiają podstępem zabrać brata w tajemniczą podróż, aby odnaleźć Świętego Mikołaja i przekonać się, czy istnieje on naprawdę. Po drodze czeka ich mnóstwo przygód i niebezpieczeństw. Autorski, interaktywny spektakl, zawodowi aktorzy, piosenki na żywo i zimowa scenografia. Unikatowe dzieło, które na długo pozostanie w pamięci, nie tylko najmłodszej, ale również starszej widowni.

Czas trwania programu: 150 minut. Wystąpi: Teatr Trip

UWAGA: Rodzice, którzy chcą aby Mikołaj rozdał ich dzieciom podarunki, mogą przynosić je przed spektaklem do szatni BeCcKu. Wręczenie prezentów odbędzie się po spektaklu na scenie sali widowiskowej ToTu. Prosimy o podpisanie prezentów imieniem i nazwiskiem dziecka.

 


Kiedy gramy?

07 grudnia 2019 (sobota)

Godzina rozpoczęcia: 10:00
Zamów bilet


Powrót

Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies