Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Kalendarium imprez

2020-11-24

20 zeta dla Kabareta – EDYCJA SPECJALNA ON - LINEKabarety

Kiedy gramy?

W związku z pandemią nadrabiamy zaległości, prezentujemy tych, którzy nie mogli zagrać w poprzednich miesiącach i organizujemy EDYCJĘ SPECJALNĄ „20 zeta dla Kabareta”. I co więcej wszystko TO zobaczycie on-line 12 grudnia na naszym jutiubie oraz fejsbuku ;) Wstęp przed monitor bezpłatny, ale mamy pulę biletów za jedyne 5 zł każdy, który wspiera działaność kulturalną w tych dziwnych covidowych czasach. Będzie nam miło jak zakupicie "bilety na kulturę".

A teraz az do rzeczy.... bo w grudniu pokażemy wszystko co najlepsze. Stand Up reprezentować będzie Damian Kubik. Improwizację kabaretową pokaże grupa Poławiacze Pereł Improv. Co więcej – będzie to wieczór premier, ponieważ wszystko będzie pokazane w Bytomiu po raz pierwszy.

Damian Kubik – standuper z Zagłębia wystąpił w każdym zakątku kraju. Teraz pojawi się w Bytomiu. Znany jest ze swojego alter ego – Antoni Gorgoń Grucha. Tym razem zobaczymy go w prywatnym wydaniu.

Poławiacze Pereł Improv to grupa pochodząca z Lublina. Ich celem nie jest jednorazowy uśmiech wywołany szybkim żartem, czy łatwym dowcipem. Dążą do prawdy, do głębokiego przeżycia, do sytuacji w której widz przegląda się w wykreowanej spontanicznie scenie. Humor nie jest celem, jest jedynie środkiem dotarcia do tego co porusza, co ważne. Tym razem pojawią się we dwójkę – Przemysław Buksiński oraz Łukasz Szymanek - i zaprezentują premierowe numery.

 

 


Kiedy gramy?

12 grudnia 2020 (sobota)

Godzina rozpoczęcia: 18:00
Zamów bilet

12 grudnia 2020 (sobota)

Godzina rozpoczęcia: 18:00


Powrót

Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies