Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Kalendarium imprez

2020-11-24

Wystawa patchworków KwiatyInne

Wystawa patchworków, którą Państwu prezentujemy w progach Bytomskiego Centrum Kultury w  Bytomiu jest pierwszą edycją prac wykonanych przez członków Stowarzyszenie Polskiego Patchworku w ramach projektu „Wystawa w walizce”

Wystawa w walizce. Czy to znaczy, że chodzi o miniatury, które wystawiamy w walizce? Wbrew pozorom nie miniatury i nie wystawiane w walizce.

To projekt, którego pierwsza edycja właśnie się rozpoczęła. A inspiracją jest pomysł naszych koleżanek z Finlandii. Mają przygotowane kilka niedużych wystaw, które czekają sobie w umownej „walizce”. I gdy nadarzy się okazja pokazania szybko jakiejś wystawy, jest z czego wybrać.

Po przedstawieniu propozycji tematów takiej wystawy najwięcej głosów zebrały „Kwiaty”. I taki jest temat naszej pierwszej „wystawy walizkowej”. Quilty mają  wymiar 60x60cm (+/-2cm).Powrót

Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies